TOP Maraton Sorozat /TMS/ előnevezés /Specialized, Bükk, Mátra/ - 2019.02.28
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adámi Krisztina 1984 ÁkosBike Team Aszód Mini távMini táv felnőtt nő M15
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R38
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R180
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M16
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H26
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K110
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K94
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R132
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u15 lány M9
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R133
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R5
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u15 lány M2
Báló Dorka 2005 Rövid távRövid táv U15 lány R105
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K81
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U17 nő R161
Baranyai Zoltán 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K127
Baranyi László 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K84
Baráth Simon 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R168
Belme Lajos 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R79
Benedek Gábor 1978 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K65
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K111
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R50
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R24
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R39
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R30
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H7
Bihari Gábor 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K109
Bócz Bendegúz 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R54
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R163
Bollók Norbert 1984 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K34
Borbély István 1991 Jbike Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K30
Borbély Zsolt 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Boros Gyula 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R104
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K149
Bottlik Zsuzsanna 2001 Rövid távRövid táv U19 nő R68
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 férfi R164
Brezina Albert 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R10
Bula Zsófia 2004 Mini távMini táv u17 nő M5
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Bús László Teodor 2008 C.E.S. Mini távMini táv u13 fiú M7
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid távRövid táv U17 férfi R80
Buvár Eszter 2001 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 nő K75
Cipó István 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K103
Cservák Zalán 2003 team3K Rövid távRövid táv U17 férfi R173
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R96
Csoma Anita 1978 Mini távMini táv felnőtt nő M17
Csontos Bence 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R177
Csontos Balázs 2001 Rövid távRövid táv U19 férfi R176
Csorba János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Csúcs Zoltán 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K113
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K95
Darányi Máté 2001 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U19 férfi R165
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Felnőtt férfi K133
Deák Ferenc 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K153
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R198
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv U15 fiú R70
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R69
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K82
Domán Ferenc Krisztián 1975 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R97
Domonkos Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R167
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi K66
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R46
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H13
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Dr. Buvár István 1973 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 Rövid távRövid táv Master 2 nő R94
dr. Halász Dávid 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R170
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R172
Dudás-Szabó Lajos 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R19
Farkas Milán 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R15
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H14
Farkas Péter 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R183
Farkas Péter 1994 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H18
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K143
Fehér Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R88
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K50
Feldhoffer Bálint 2005 Fillari Team Budaörs Rövid távRövid táv U15 fiú R106
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 nő R123
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Figler Anita 1974 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 nő K31
Flamich Dávid 2003 Rövid távRövid táv U17 férfi R143
Fodor István 1984 NAGY SE Mini távMini táv felnőtt férfi M14
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K104
Fogarasi Péter 1969 evopro Rövid távRövid táv Master 3 férfi R185
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K83
Gábor Farkas 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R129
Gál Erika 1968 Rövid távRövid táv Master 3 nő R100
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R61
Géczy Balázs 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 2 férfi K121
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K47
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi R85
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 nő R166
Göncző Attila 1974 C.E.S. Rövid távRövid táv Master 2 férfi R22
Gréczi István 1989 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R124
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K77
Györe Evelin 2001 C.E.S. Rövid távRövid táv U19 nő R127
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi K128
Halász László 1973 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Halász Angéla 2001 Rövid távRövid táv U19 nő R56
Halász Blanka 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R55
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K48
Harkai Máté 1998 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K134
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R90
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H27
Házy Attila 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R154
Hermann Róbert 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K124
Hevesi Kata 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő R186
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K148
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K27
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K12
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R134
Horváth Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R187
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H5
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Horváth Miklós 1976 Chili Sport Rövid távRövid táv Master 2 férfi R28
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R107
Horváth Ádám 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R152
Horváth Ferenc 1952 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R89
Hrenkó Norbert 2001 ViniBike.hu Közép távKözép táv U19 férfi K56
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 nő K25
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R47
Hugyi Zoltán 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K125
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R26
Izsó Dániel 2006 AKSE Mini távMini táv u15 fiú M25
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv U19 férfi K117
jakab péter 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R188
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R135
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R108
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R72
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R148
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K35
John Tuki 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R98
Judák János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R73
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R31
Juhász Ferenc 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K100
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Kalla Brigitta 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R156
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K22
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R57
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R44
Kapornai Gábor 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi M22
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K145
Kárai István 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R151
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K144
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K33
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R125
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M10
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K86
Kelemen Attila 1974 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Kerek Róbert 1977 Sportstuff Racing Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K67
Király Ákos 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Király Katalin 1978 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 nő K51
Kis Szabolcs 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R159
Kis Péter 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K7
Kis András 1979 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H30
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K129
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K58
Kiss Milán Márk 2001 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K135
Kiss Viktor 1982 Green Riders Rövid távRövid táv Master 1 férfi R109
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Kiss Zoltán 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H20
Kiss László 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K36
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R11
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid távRövid táv Master 3 férfi R63
Kókány Pál 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R205
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R171
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K152
Könczöl Gábor 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K14
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K87
Konrád Attila 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R32
Kormos István Péter 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R17
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R18
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kószó Balázs 1973 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R136
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv felnőtt férfi M20
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 nő R33
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K146
Kovács Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R130
Kovács Gergely 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K147
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K2
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H11
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K118
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K88
Krajnyák Tibor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K68
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi R117
Kronberger Olivér 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K62
Kubát Károly 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R86
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini távMini táv felnőtt férfi M8
Kukk László 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R149
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Lakatos Susann 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő R101
Lakatos Ede 1963 Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid távRövid táv Master 3 férfi R13
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 1 nő K52
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R189
Lázár Benedek 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R181
Lebedy Máté 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K130
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R162
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K79
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K43
Lőrincz Ádám 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K131
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K108
Lovrity Krisztián 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K112
Ludmerczki Tibor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R199
Magyar Bálint 1977 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K136
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K63
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini távMini táv u13 fiú M19
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R53
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R157
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R146
Maróti Bence 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R118
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R147
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K9
Matus Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R111
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R49
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R196
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R137
Mészáros Gábor 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R190
Mészáros Zsolt 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R84
Mihályi Zoltán 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K15
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R201
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R119
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Mogyorósi Balázs 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R87
Mohácsi Géza 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Molnár Csaba 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K138
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K137
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K98
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K89
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R74
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R204
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R7
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi K119
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K69
Nagy Noémi 1979 Fehérvár Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 nő K19
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K20
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K139
Németh Lajos 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R191
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R20
Neufeld Ernő 1964 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv master 3 férfi M3
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Nyári Krisztina 1967 Mini távMini táv master 3 nő M4
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K115
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R14
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K17
Oláh Dóra 1992 Vegan Energy Food Team Mini távMini táv felnőtt nő M23
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi R120
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K28
Paless Gergely 1999 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R35
Pallag Tamás 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K76
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Mini távMini táv master 4 férfi M24
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K24
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H16
Parádi Csaba 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R142
Pataki Roland 1992 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R126
Pataky Kitti 1985 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K54
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R139
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M12
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u13 fiú M11
Pethô József 1971 evopro Rövid távRövid táv Master 2 férfi R192
Petrovits Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K150
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K141
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K64
Pipicz- Bús Dorottya 1974 Mini távMini táv felnőtt nő M6
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R12
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M21
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K142
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K151
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K90
P. Varga Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R131
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R59
Rácz Ildikó 1970 Rövid távRövid táv Master 2 nő R65
Radnai Attila 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R81
Radványi Norbert 1998 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K120
Raffai Zsolt 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R184
Raffai Pál 1983 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R150
Raji Ferenc 1975 team3K Rövid távRövid táv Master 2 férfi R174
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R27
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 1 férfi R64
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi K132
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R121
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U19 férfi R51
Sándor Zoltán 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R41
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R83
Savanyu Roland 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R102
Schleining Rudolf 1985 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H24
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K45
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K73
Simon Zsolt 1973 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R169
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K91
Sipos Attila 1984 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H12
Solymosi Gábor 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R93
Somoskői Dóra 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R95
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K70
Szabó Imre 1963 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R153
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K105
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K126
Szarvas Lajos 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R113
Szász Péter 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H8
Szedlacsek Ottó 1979 team3K Rövid távRövid táv Master 2 férfi R175
Székely Bertalan 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R23
Szekér István 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R82
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Szente András 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R78
Szomszéd Ottó 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Szoó-Kovács Tódor 2006 Mini távMini táv u15 fiú M13
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K5
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő R6
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv U19 férfi R21
Szvercsek Zsolt 1967 Mini távMini táv master 3 férfi M18
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K99
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R197
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R103
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tánczos Csaba 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K71
Tángli András 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R128
Telek György 1971 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 2 férfi K72
Tóth Ferenc 1982 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R112
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R141
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 3 férfi R8
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Tóth István 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K21
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R37
Tóth Ferenc 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Tóth-Pál János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Udvarias Attila 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R62
Ujj Róbert 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R145
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K97
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H9
Varga Ádám 1988 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K140
Varga József 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R77
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi R91
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R138
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K92
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R195
várnagy marcell 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R42
Várnai Jenő 2001 K4Bike Rövid távRövid táv U19 férfi R179
Várnai Jenő 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R178
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H29
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú R202
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H31
Vass István 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K39
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Vaszkun Anita 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő K40
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K55
Veres Viktor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R182
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K114
Virág Viktor 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R155
Viszlai István 1973 barcycle Rövid távRövid táv Master 2 férfi R140
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R193
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R203
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H22
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K10
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R99
weinber attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R92
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R122
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H28
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R194
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K93
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K46
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H25
Zsutai Máté 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K60



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}