Crosskovácsi Marathon 2020-TMS - 2020.06.13
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R102
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H118
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K118
Baksa Zsolt 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R103
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi K1
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K119
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R101
Bedő Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K110
Bertalan Ákos 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H102
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K120
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K109
Borody Bence 1996 Fillari Team Budaörs Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R117
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K121
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K123
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H109
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K124
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K125
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H106
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H101
Fekete László 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K103
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K128
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K126
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K127
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K129
Gréczi István 1989 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K130
Hambuch Bertold 1994 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi K132
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H110
Herenik Katalin 1984 Kancellária SE Rövid távRövid táv Master 1 nő R118
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K111
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H100
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K113
Jármai János 1958 Közép távKözép táv Master 3 férfi K101
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K100
Jécsák Bence 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R110
Jónás Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R111
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H103
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K104
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K131
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi K2
Kazi György 1968 PedelecE-Bike senior 3 férfi
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H104
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H107
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H108
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H111
Kulcsár István 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H112
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K105
Lévai Zsolt 1965 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H113
Magyar Márk 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R105
Magyar Levente 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R106
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R104
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K114
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H114
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K108
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H115
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H116
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R107
Szakonyi Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H105
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K115
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K116
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R113
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő R100
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R108
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R112
Vámosi Gergely 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K112
Varga Balázs 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R109
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H117
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R119
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K117



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}