XIX. Mátra Maraton- TMS - 2020.09.06
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M7
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H14
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K16
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt nő K17
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u17 nő M8
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv felnőtt nő M9
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u17 nő M6
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K21
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K7
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K19
Bodonyi Péter 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M5
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K22
Csorba János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H6
Darnyi Zsuzsanna 1983 Mini távMini táv felnőtt nő M10
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K23
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K24
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H3
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K27
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K28
Gréczi István 1989 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K29
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H7
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R7
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K11
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Jécsák Bence 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R4
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K30
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K31
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R8
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M11
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Könczöl Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R9
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K9
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K5
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Mini távMini táv felnőtt nő M2
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Kulcsár István 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H8
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M12
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R10
Lévai Zsolt 1965 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K3
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K40
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R78
Nagy Balázs 1989 Mini távMini táv felnőtt férfi M3
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K43
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K44
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K45
Nyári Krisztina 1967 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv master 3 nő M13
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R11
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K46
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K47
Palásti Zsolt 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K48
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M16
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u13 fiú M15
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K6
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M14
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K50
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M17
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M4
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Mini távMini táv felnőtt férfi M18
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K14
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K54
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K55
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K56
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 nő R85
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K58
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K57
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K59
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K15



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}