TOP Maraton Sorozat /TMS/ előnevezés /Balaton,Crosskovácsi,Bükk, Mátra/ - 2020.01.01
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M201
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H205
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K316
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K331
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K313
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u17 nő M210
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R558
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R559
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R551
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv felnőtt nő M209
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u17 nő M208
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K305
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R520
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. Rövid távRövid táv Master 3 férfi R544
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R552
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R510
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R502
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R550
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K317
Bodonyi Péter 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M214
Bóta Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R531
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 férfi R563
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K325
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R545
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K350
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R534
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R535
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H207
Darnyi Zsuzsanna 1983 Mini távMini táv felnőtt nő M202
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R507
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R506
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K318
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R532
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R536
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K326
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H210
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K304
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K334
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K344
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R525
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K327
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 nő R564
Gréczi István 1989 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K332
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R554
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H203
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R560
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K345
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R519
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R503
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R561
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R508
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R522
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R523
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K319
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K306
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R539
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R518
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M211
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K314
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R511
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R528
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K342
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H212
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K320
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K321
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R516
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid távRövid táv Master 3 férfi R547
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K328
Könczöl Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R517
Kortis zalán 2003 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 férfi R562
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H206
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K336
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H201
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R555
Kovács Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R542
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K329
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R546
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K301
Krisztián Gergő 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R537
Kulcsár István 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H209
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M205
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R526
Lévai Zsolt 1965 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H202
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K348
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K302
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R524
Maróti Bence 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R533
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R515
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K310
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K333
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R549
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R553
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K330
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K322
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K312
Nyári Krisztina 1967 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv master 3 nő M204
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R527
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K337
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K315
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R530
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K309
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H204
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R557
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R538
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M213
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u13 fiú M212
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K335
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R521
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M203
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R556
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H211
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R514
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K307
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R501
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H208
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M206
Solymosi Gábor 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R541
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K311
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K323
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K324
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R504
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Mini távMini táv felnőtt férfi M207
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K341
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K303
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R529
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K338
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R513
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K340
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R509
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K347
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 nő R548
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R540
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R505
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R512
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K339
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K308
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K346
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H213
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú R565
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K343
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R566
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R543
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K349



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}