Balaton MTB Maraton 2020.augusztus 16. - TMS - 2020.08.16
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ábrahám Gergely 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K201
Abrán József 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K114
Ádám Szalkai 2005 Rövid távRövid táv U17 férfi R21
Ádám Kasos 1979 PedelecPedelec férfi
Adame László 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R108
Adame Ármin 2002 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi R109
Adamek Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R93
Adámi Krisztina 1984 ÁkosBike Team Aszód Mini távMini táv felnőtt nő M20
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R3
Adorján Bence 1978 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R189
András Beck 1981 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Andrási Balázs 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K152
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R85
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M5
Antal Máté 2005 Mini távMini táv u17 férfi M37
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H16
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Bakos János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R98
Balázs Ádám 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K82
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K16
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R28
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u17 nő M6
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R36
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R35
Bálint Gadányi 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H40
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv felnőtt nő M7
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u17 nő M4
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Balyi Kitti Regina 1986 Közép távKözép táv Master 1 nő K60
Bánfi Tibor 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K198
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő R156
Baranyai András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
Bartha Gábor 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R110
Bátor Domonkos 2006 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R142
Bátor Szilárd 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R141
Battonyai Attila 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R211
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R244
Bélai Gábor 1968 Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid távRövid táv Master 3 férfi R161
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R29
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. Rövid távRövid táv Master 3 férfi R30
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K151
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R37
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R31
Berki Dávid 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K192
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R32
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K108
Bezzeg László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R97
Bicskei Sándor 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R175
Bíró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R33
Biszkót Péter 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R10
Bittmann Panna 2004 Acélvakond Cycling Team Rövid távRövid táv U17 nő R166
Bittmann Károly 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K203
Bobula Dalma 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R111
Boda Péter Kristóf 1991 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H37
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Bodoki Róbert 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K137
Bodonyi Péter 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M3
Bogádi György 1957 Ózdi KE Mini távMini táv master 4 férfi M36
Bognár Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R102
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K83
Bognár Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K131
Bognár Ferenc 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R148
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K177
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Bólya Márton 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K130
Bólya Olivér 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K127
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Mini távMini táv master 4 férfi M19
Borbély István 1991 Jbike Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K6
Boromisza Zsolt 1991 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H33
Borsi Tamás 1984 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R203
Böszörményi László 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Bóta Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R38
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 2 férfi K136
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R112
Bujáki Sándor 1967 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H39
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U17 nő R94
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid távRövid táv U17 férfi R12
Buvar Csenge 2005 Rövid távRövid táv U17 nő R170
Buvár Emese 2005 Rövid távRövid táv U17 nő R169
Cincár Attila 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K191
Császárné Baráth Barbara 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R207
Cseh Tamas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R226
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R113
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R138
Csizmadia Dániel 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K194
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R39
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K20
Csonka Milán 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K202
Csontó Ádám 1994 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R219
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R17
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv felnőtt férfi M21
Czelecz Zsolt 1977 Mini távMini táv felnőtt férfi M28
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H8
Czrnkovics Dragan 1973 Mecsek Maraton Team SE. Közép távKözép táv Master 2 férfi K180
Dallos Kornél 1976 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K84
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K144
Darnyi Zsuzsanna 1983 Mini távMini táv felnőtt nő M8
Dávid Tóth 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi R230
Dávid Zlatics 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K133
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R43
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv U17 férfi R163
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R164
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R42
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K21
Domoszlai Patrik 2000 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R120
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R44
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi R209
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R45
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K22
Draskovits Ottó 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R217
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Dr. Buvár István 1973 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H34
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R99
Dreiszker Barna 2005 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv U17 férfi R183
dr Lovas András 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K199
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R100
Dúl Bernadett 1990 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 nő R204
Erős Áron 2006 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R193
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K109
Erőss Károly 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R74
Fábián Arnold 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R185
Fancsalszki István 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R199
Farkas György 1958 Közép távKözép táv Master 3 férfi K76
Farkas Péter 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R88
Farkas Milán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Fazakas Bálint 2008 Mini távMini táv u13 fiú M23
Fazakas László 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M22
Fazekas Imre 1983 Mini távMini táv felnőtt férfi M29
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K86
Feldhoffer András 1966 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 3 férfi K70
Ferenc Halász 1960 Úttárs Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R214
Ferenczy Péter 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K123
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R117
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi K149
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K24
Gaál Attila 1978 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Gábor Viczena 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K188
Gadányi-Nagy Boglárka 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R212
Gál Péter 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K73
Gál Gyula 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R198
Galajda Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R238
Garrigan Mike 1981 Úttárs Sportegyesület Közép távKözép táv Master 1 férfi K186
Gáspár Attila 1980 PedelecPedelec férfi
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R22
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi R103
Giriti Sándorné ÁGI 1966 ÁkosBike Team Aszód PedelecPedelec nő
Góg Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K157
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 nő R46
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K55
Grébel Szabolcs 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R194
Grillmayer Gábor 1977 PedelecPedelec férfi
Gulyás Mónika 1973 Rövid távRövid táv Master 2 nő R242
Györe Szabolcs 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K63
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi M43
Hámori Judit 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R144
Hámori Kornél 1979 Úttárs Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi R213
HARGITAI ZOLTÁN 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R16
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R47
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H24
Havasi Annamaria 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő R223
Házy Attila 1980 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K169
Hebling Lili 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv Felnőtt nő R171
Hegedüs Sándor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K179
Héra Szabolcs 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K195
Hidasi Dániel 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K172
Hoffer Bence 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R236
Hofmann Anna 1984 Közép távKözép táv Master 1 nő K184
Hofstedter Soma 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R180
Holdinger Ádám 2005 Bakony Racing Team Rövid távRövid táv U17 férfi R179
Hollós András 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M48
Homonnai Krisztián 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Honti Péter 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R11
Horvath Zsolt 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi M2
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K88
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Horváth Ádám 2004 Mini távMini táv u17 férfi M33
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K163
Horváth Gergő 1988 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R9
Horváth András Ferenc 1991 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R146
Horváth Krisztián 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R174
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Horváth Béla 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R90
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R118
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R23
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K9
Hrubos Márton 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R178
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 nő K87
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R49
Hugyi Zoltán 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R208
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 1 férfi K170
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R216
Illés Péter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R224
Illésné Dr. Kosztolánczi Éva 1985 Rövid távRövid táv Master 1 nő R225
Imre Márk 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R196
Imre Adamek 1979 PedelecPedelec férfi
Imrefy István 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R221
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K115
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R50
Janda Zsolt 1987 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 1 férfi K146
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R119
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Jobbágy András 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K89
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H19
József Czidor 1977 Mini távMini táv felnőtt férfi M17
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R121
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R122
Juhász Róbert 1992 Úttárs Sportegyesület Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R215
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Kalászi Gergő 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Kalmár Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Kálvin Andor 1963 BVSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R125
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R104
Kanczler Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K90
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K79
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K29
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R54
Kármán József 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R24
Kaszó Balázs 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K147
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M9
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K30
Kazi György 1968 PedelecPedelec férfi
Kelecsényi Artúr 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R165
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K135
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K155
Kelemen Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K91
Keményfi Zoltán 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R18
Keményfi Zsuzsanna 1983 Rövid távRövid táv Master 1 nő R19
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R55
Kenyeres Valéria 1966 Mini távMini táv master 3 nő M30
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R123
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R124
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R188
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R56
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K32
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K128
Kiss Nóra 1984 Rövid távRövid táv Master 1 nő R228
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Kiss Zsolt 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M24
Kiss Szilárd 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R101
Kiss Imre 1976 PedelecPedelec férfi
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R57
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid távRövid táv Master 3 férfi R63
Koleszár Zoltán 1976 FOOTSTRONG SE. Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H43
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R234
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K159
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K34
Könczöl Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R25
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K4
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő R8
Kortis zalán 2003 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 férfi R58
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R126
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K35
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R59
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H47
Kovács Gábor 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R173
Kovács Zoltán Márton 1999 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K138
Kovács Balázs 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R190
Kovács Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H25
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R61
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Kreácsik Miklós 1967 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Master 3 férfi K173
Krisztián Gergő 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R91
Kukai Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K110
Kulcsár István 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M10
Laczko András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R127
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H26
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R26
Lakos József 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K153
Landi Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K92
Laposa Tibor 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R147
László Hidasi 1968 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R235
Lauscher András 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K124
Lázár Benedek 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K125
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 4 férfi R154
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R77
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K93
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K94
Ludmerczki Tibor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R182
Magyar Tamás 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K141
Magyar Ádám 2000 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K142
Magyar Márk 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K140
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Marczal Marcell 2008 Mini távMini táv u13 fiú M25
Márkus Fanni 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R184
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R64
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R34
Maróti Bence 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R65
Márton József 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H35
Matus Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R128
Mátyás Varga 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K196
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R129
Medve Tamás 1969 Mecsek Maraton Team SE. Közép távKözép táv Master 3 férfi K178
Mészáros Péter 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K56
Mészáros Zsolt 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K150
Michnik Gábor 1975 PedelecPedelec férfi
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R66
Mihálffy Krisztina 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő K121
Mikó Zsolt 2006 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R195
Mikó Zsolt 1974 Hegyimazsolák Szentendre SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H36
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H38
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R130
Milánkovics Szabolcs 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R7
Milánkovics Szabolcs 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Miloneán Attila 1980 Vitalitás SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K81
Miloneán Jonatán 2007 Vitalitás SE Mini távMini táv u15 fiú M16
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K95
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Mohai Károly 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R153
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Molnár János 1977 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H22
Molnár Péter 1992 Ózdi KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R205
Molnár Gréta 1997 Közép távKözép táv Felnőtt nő K190
Molnár László 1966 TSSE PedelecPedelec férfi
Molnár Erzsébet 1978 Mini távMini táv felnőtt nő M38
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K145
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R78
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R131
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Nagy László 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K75
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Nagy Attila 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K112
Nagy László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K119
Nagy Tamás 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K120
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K42
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K97
Nemes Krisztián 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R89
Németh Lőrinc 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K193
Németh Nóra 1977 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Master 2 nő K158
Németh Róbert 1975 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H30
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K43
Nyári Krisztina 1967 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv master 3 nő M11
Ódor Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K68
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R27
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K44
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi R200
Olar Alex 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K27
Orosz Peti 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Oroszlán Zoltán 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K161
Oroszlánné Böszörményi Katalin Berta 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K162
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K45
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
Pálffy György 1974 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Palicsi Tímea 1974 Mini távMini táv felnőtt nő M44
Pánczél József 1981 Serrenők Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H20
Pánczél Miklós 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R95
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K46
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K66
Paragi Nikoletta 1979 Mini távMini táv felnőtt nő M40
Pardi Lajos 1980 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K171
Paróczi Csaba 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K118
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K69
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R71
Pásztor Róbert 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R96
Pataky Kitti 1985 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K15
Pék Csaba 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R243
Pekk Gergő 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R145
Pelikán Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H41
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R69
Peták Levente 1990 Ózdi KE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H14
Péter Dorka 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K65
Péter Nándor 2008 Mini távMini táv u13 fiú M14
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M13
Péter Soltész 1987 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H29
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K47
Pincze Gábor 1976 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R157
Pintér Attila 1977 ViniBike Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H46
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R70
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M12
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R20
Pongráczné Oláh Judit 1981 Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid távRövid táv Master 1 nő R160
Porpáczy József 1962 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 3 férfi K111
Pósa Bianka 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R132
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K80
Pregun Tamás 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R206
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K98
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K99
Puskás Mónika 1967 Közép távKözép táv Master 3 nő K71
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R73
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
Ráduly Csaba 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R149
Raffai Pál 1983 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R232
Rákosfalvi Csaba 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K175
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R72
Rakovics Marcell 2005 Mini távMini táv u17 férfi M34
Rapai Gábor 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K117
Reitzi Tamás 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R246
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi K100
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R133
Rigó Anita 1984 Cube-Csömör Rövid távRövid táv Master 1 nő R150
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K48
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Rozgics Zoltán 1991 Úttárs Sportegyesület Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R248
Rozgonyi Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K113
Rózsa Gábor 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R210
Rudas Bálint 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K74
Sági Anikó 1988 Rövid távRövid táv Master 1 nő R159
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H32
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi M27
Sándor Korcsok 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K116
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R80
Sashalmi Richárd 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R227
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam Közép távKözép táv U19 férfi K167
Sátori Szabolcs 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K168
Schreiner Szabolcs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Sebestyén Márton 2009 ZKSE Mini távMini táv u13 fiú M39
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R134
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M15
Simon Zsolt 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K2
Simon Róbert 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K139
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R140
Simonyi András 1982 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R152
Smithing Michael 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K165
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K143
Somogyi Zsolt 1967 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R247
Somogyi András 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K103
Soukup Christoph 1980 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H45
Stampf Ervin 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K189
Susányi Tamás 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R167
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K49
Szabo Robert 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R218
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M32
Szabó Gábor 1963 Mini távMini táv master 3 férfi M26
Szabó György 1962 Úttárs Sportegyesület Közép távKözép táv Master 3 férfi K176
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K50
Szabó Norbert 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K64
Szabó Tünde 1980 Rövid távRövid táv Master 2 nő R14
Szabó Tivadar 1985 Evolúció Kisbér Rövid távRövid táv Master 1 férfi R229
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K104
Szakács Krisztián 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K181
Szalay Péter 1981 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 1 férfi K200
Szalay-Kiss Mónika 1983 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 nő R233
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R105
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K105
Szarka Regő 2005 Rövid távRövid táv U17 férfi R222
Szarvas Attila 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R151
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi R176
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R245
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R76
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H17
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 nő K160
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K52
Szemere Huba 2003 Közép távKözép táv U19 férfi K154
Szende Zoltán 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K67
Szentgyorgyi Krisztian 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R191
Szép Damján 2009 ZKSE Mini távMini táv u13 fiú M41
Szeretőné Gödri Beáta 1970 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő R4
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R135
Szigeti Ferenc 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K134
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Szlovák Ferenc 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R155
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R136
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R79
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R92
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K183
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K54
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R137
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K106
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R106
Tamás László 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H48
Tamás Szép 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R237
TAMÁS SZABO 1975 Mini távMini táv felnőtt férfi M42
Tamàs Balla 1992 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R5
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tángli András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K187
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő R139
Tölli Tamás 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H18
Török Mihály 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K166
Török András 1974 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H42
Tóth Antal 1985 Mini távMini táv felnőtt férfi M46
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R177
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R82
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R83
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary PedelecPedelec férfi
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R181
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R81
Tóth Tibor 1988 evosoft Mini távMini táv felnőtt férfi M31
Tóth Gellért 1998 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K182
Tóth Péter 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K62
Tóthné Seres Zsanett 1990 Mini távMini táv felnőtt nő M45
Tőzsér Ákos 2005 Mini távMini táv u17 férfi M35
Tulcsik Melinda 1988 Rövid távRövid táv Master 1 nő R202
Vajda Péter 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K132
Vámos László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R231
Vanyek Roland 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K72
Varga Tamás 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R2
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K156
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K57
Varga Balázs 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H31
Varga Márk 2007 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R186
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R220
Varga Zsombor 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R241
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H49
Varga Tamás 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R143
Vargyai József 1954 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R158
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R107
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H27
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú R84
Vass István 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K164
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K58
Veingartner Balázs 1976 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi K77
Veres Viktor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K126
Viczai Ákos 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K197
Vicze Bálint 2005 Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid távRövid táv U17 férfi R162
Vicze Gergő 1995 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K129
Viktor Szabó 1983 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 1 férfi R192
Vincze Csaba 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K185
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H28
Vipler Imre 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R197
Vitkovics Péter 1973 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K148
Wagner Rene 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H44
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R86
Wágner Dávid 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R187
Wencz Gergő 1992 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R172
Wimmer Máté 2005 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R239
Wimmer Vince 2006 Mini távMini táv u15 fiú M47
Wimmer Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R240
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R168
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R87
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K174
Zingl Christian 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H11
Zoltán Macsek 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K11
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Zsofcsák Péter 1981 Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R201
Zsófia Czidor 2009 Mini távMini táv u13 lány M18



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}