V. Sefag Kellys Zselic Maraton - 2020.08.09
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 303
Alexandrov Balázs 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 322
Álmos Bence 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú 344
Álmos Gergő 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 343
Bakonyi Tamás 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 362
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 7
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi 300
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi 304
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi 120
Bognár Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi 115
CSÖRÖNCSICS BARNABÁS 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi 334
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi 340
Czipó Péter 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 347
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 323
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 348
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi 324
Dukai Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 366
Dukai Tamás 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 349
Farkas Tibor 1990 Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi 9
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 350
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 307
Fődi Gergely 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 346
Fodor Andrea 1975 FRO Racing Rövid távRövid táv Master 2 nő 325
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 111
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 337
Gyergyádes Zoltán 1962 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 326
Hajnal László 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 335
Hegyi Gábor 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi 110
Hevesi Kata 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő 360
Horváth László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi 121
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 6
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi 319
Horváth Attila 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 345
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 305
Jóföldi Márk 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 301
Juhász Gergely 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 5
Kajtár Balázs 1986 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 327
Kalmár Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 317
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 341
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 339
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi 103
Kazi Alex 1999 Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Felnőtt férfi 1
Kazi György 1968 E-bike Kellys KupaE-bike férfi 600
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 333
Kimmel János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 353
Kiss László 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 338
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 363
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi 122
Koós Balázs 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 313
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi 105
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi 104
Kovács Miklós 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi 123
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi 8
Kovács Attila 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 312
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi 4
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi 3
Kugler Péter 1978 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 100
Kun Dávid 1975 Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 2
Lauer Évi 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő 365
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi 106
Marti Petronella 1974 Rövid távRövid táv Master 2 nő 354
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 331
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 314
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi 116
Mohai Károly 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 355
Molnár János 1977 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 10
Molnár Viktor Zsolt 1982 ZEKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 364
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi 361
Müller Lajos 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 107
Nagy Ágnes 1965 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 nő 356
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi 124
Nemes Tibor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 302
Neuheiser Romuald 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 357
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 308
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi 309
Papp Álmos 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi 119
Papp Zsolt 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 342
Part Attila 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 351
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 320
Puskás Georgina 1978 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő 310
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi 101
Schmid Christoph 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 328
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi 108
Simon Zsolt 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 306
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi 112
Szabo Robert 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 358
Szakonyi Gábor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi 118
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi 311
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi 109
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 316
Szvercsek Zsolt 1967 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 3 férfi 315
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő 126
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 336
Tölli Tamás 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi 127
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 321
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 3 férfi 332
Tóth Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 359
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi 114
Vámosi Gergely 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi 117
Vámosi Richárd 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi 125
Varsányi Bernadett 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő 329
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 113
Vizkeleti Richárd 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 352
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő 330
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 318
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi 102



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}