X. Bakonyerdő Maraton 2021 - 2021.08.07
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K2
Antal Ferenc 1985 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K38
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R10
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 nő R11
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R8
Balogh László 1972 Közép távRövid táv Master 2 férfi K35
Balogh Barnabás 1976 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K55
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H8
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R31
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R32
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R12
Berecz Péter 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K56
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R9
Bittmann Zsolt 1973 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Bittmann Panna 2004 Acélvakond Cycling Team Rövid távRövid táv U17 nő R21
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Császárné Baráth Barbara 1978 Közép távKözép táv Master 2 nő K30
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R48
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R49
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K3
Dombi Gábor 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R17
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K10
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K18
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H1
Gál Gyula 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R30
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Gyergyádes Zoltán 1962 Közép távKözép táv Master 3 férfi K12
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K40
Havanecz Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K22
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K49
HERKE TAMAS 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K27
Horváth László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K21
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K57
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H3
Juhász Dóra 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R46
Kalmár Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K41
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K13
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K54
Kardos Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R41
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K1
Kersánszki Tamás 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R51
Kocsis János 1989 BringAjka KSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R18
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R22
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K58
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H4
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H9
Kun Dávid 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R55
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R33
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R42
Lieber Laszlo 1984 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R47
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R23
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R24
Magyar Levente 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R25
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K15
Ments Ervin 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Mészáros Norbert 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R39
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K29
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K52
Nagy Attila 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K48
Németh Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R1
Ozsváth Tamás 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R35
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R3
Pálffy György 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K43
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K50
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K46
Pátkai Roland Ferenc 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R53
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Rágyanszki György 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K34
Recse Róbert 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K44
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K5
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K47
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Steinmacher Máté 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Szabó Imre 1963 Vegan Energy Food Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K45
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R7
SZALAI ISTVÁN 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R36
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Szauber Ervin 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Székely Viktor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R54
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Szerző Péter 1992 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R43
Szilágyi Zoltán 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R37
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R27
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Tamàs Balla 1992 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R5
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R19
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K59
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R44
Tóth Péter 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Urbanik Miklós 1973 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Urszinű Ádám István 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R38
Varga Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R28
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R16
Würtz Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R15
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K9



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}