TOP Maraton Sorozat /TMS/ előnevezés /Balaton,Crosskovácsi,Bükk, Mátra/ - 2020.02.29
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Bakos János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R598
Bartha Gábor 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R582
Bobula Dalma 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R579
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K377
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R603
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv felnőtt férfi M217
Dallos Kornél 1976 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K376
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R595
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R596
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K370
Farkas Milán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R580
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K371
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R590
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H114
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K364
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R583
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 nő K375
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R588
Jobbágy András 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K366
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R605
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R604
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K372
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K368
Kelemen Attila 1974 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K361
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M218
Kiss Szilárd 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R602
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R597
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H116
Landi Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K365
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K367
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K358
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini távMini táv u13 fiú M219
Matus Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R587
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R585
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R593
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R586
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K363
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R600
Pósa Bianka 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R584
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K369
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K373
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K362
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R589
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K359
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi M220
Schreiner Szabolcs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K356
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R581
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K374
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R591
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R601
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K360
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R594
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R599
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K357
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R592
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H115



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}