Crosskovácsi Marathon 2021-TMS - 2021.06.12
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R25
Balogh György Márk 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R1
Bánhidi Dávid 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R19
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team Mini távMini táv u13 fiú M2
Baumann Viola 1986 Rövid távRövid táv Master 1 nő R2
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R18
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R27
Budai Budai 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H1
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R12
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K13
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K5
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K6
HERKE TAMAS 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K16
István Bartl 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K7
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R15
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi K301
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K9
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kóka Antal 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini táv M1
Lakatos Gábor 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R3
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R28
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R22
Nyári Krisztina 1967 Mini táv M3
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R11
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R23
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K1
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Szerző Péter 1992 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R8
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R10
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R17
Tokaji Máté 1999 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K4
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R24
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K15
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K17
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}