XXI. Bükk Maraton-TMS - 2021.08.01
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Almádi László 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
András Jobbágy 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K32
Antal Bíró 1988 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E51
Babicsek Bernat 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R13
Bartha Gábor 1986 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R12
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R14
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Bereczky Gáspár 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R22
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Borbély István 1991 Jbike Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Csorba János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R28
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R10
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M4
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R18
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi R46
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R44
dr. Kelemen István 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R45
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R21
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K8
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K41
Fodor Sándor 1967 Mini távMini táv master 3 férfi M6
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Egri Triatlon Klub Mini távMini táv master 3 nő M7
Fogarasi József 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi K33
Halek Tamás 1961 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K28
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Jäger József 1972 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E53
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K19
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H4
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K31
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E2
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H6
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Kereszty Marcell 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K5
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M2
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R8
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő R27
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R47
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R39
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K14
Kriszt Norbert 1989 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E52
Kun László 1972 Kancellária SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R37
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R19
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R31
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Majoros Dániel 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K7
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K27
Matus Tamás 1982 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M5
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Mészáros Dániel 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R11
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R41
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K42
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R30
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K30
Nagy Richárd 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Nyári Krisztina 1967 Mini távMini táv master 3 nő M3
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R42
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R17
Rakovics András 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K43
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R29
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K21
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K9
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K36
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K45
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K44
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R35
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Székely Viktor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R33
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R38
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R23
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Tokaji Máté 1999 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K15
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E54
Tóth Lili 1993 Bike4life Rövid távRövid táv Felnőtt nő R3
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R2
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K20
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Ungor Péter 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R24
Varga Ádám 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R49
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K25
Volyka Ádám 2008 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U15 fiú R50
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K22



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}