2024.04.13 05:00:02
IX. SEFAG Tuttibringa Zselic Maraton /XCMProTour 1./ - 2024.04.20
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Albert Szilvia 1980 Rövid távRövid táv Master 2 nő 313
Albert Zoltán 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 353
Alexandrov Balázs 1986 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi 372
Alexandrov Balázs 1986 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi 311
Álmos Gergő 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 300
Ambrus Norbert 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 352
Andrási Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 369
Asztalos Bence 1993 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 423
Bacsi Szilárd 1975 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 2 férfi 111
Bacsi Csongor 2006 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv U19 férfi 112
Balassa Krisztián 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 430
Balassa Péter 1999 Közép távKözép táv Felnőtt férfi 128
Balogh Dávid 2005 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 415
Bán Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 344
Bátor Bence 2018 Mini távMini táv u7-u15 716
Beck Márton 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 400
Becsei Kornél 1981 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 301
Belme Lajos 1968 Sevenhills MTB SC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 9
Berecz Péter 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi 102
Béres Mirkó 2010 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú 345
Béres Tamás 1976 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi 346
Berta Roland 1984 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 396
Böjte Zsombor 2018 Mini távMini táv u7-u15 700
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi 124
Bokán Samu 2011 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú 329
Bokán Simon 2010 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú 328
Bokán Imre 1978 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi 330
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi 307
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 10
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi 104
Burdohán Péter 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 397
Csaba Fenyvesi 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U17 férfi 387
Csík Zsolt 1986 Pedelec Pedelec férfi 605
Csík Zsombor 2018 Mini távMini táv u7-u15 713
Czakó Csaba 1974 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 316
Czenki Tamás 1981 GreenZone-ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi 402
Czitkovics Kristóf 2007 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U19 férfi 331
Darányi Bence 1995 KTM Team Hungary Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 6
Deák Dániel 1989 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi 374
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 338
Déri Miklós László 1957 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi 333
Dervalics Gábor 1977 GreenZone-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 136
Domján Kálmán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 8
Drajkó Antal 1991 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi 119
Dvorák Sándor 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 388
Erdélyi Béni 2011 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú 323
Eszinger Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 403
Farkas Dániel Levente 1999 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi 130
Farkas Péter 1994 GreenZone-ZKSE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 7
Farkas Kálmán 1993 Pedelec Pedelec férfi 606
Farkas Tamás 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi 126
Fehér Zita 1982 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 nő 428
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi 129
Fésüs Tamás 1973 DSI Cycling Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 416
Fődi Gergely 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 347
Gábor Nagy 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 315
Gáspár András 1975 GESU Bikewear Cycling Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 340
Gere Roland 2008 Gerecse mtb Team Rövid távRövid táv U17 férfi 427
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 378
Gradwohl Kevin 2016 FITTBIKE SE Mini távMini táv u7-u15 711
Grébel Szabolcs 1994 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 320
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 305
Gyergyádes Zoltán 1962 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 379
Haindrich Kinga 2015 Mini távMini táv u7-u15 701
Haindrich Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 366
Hajabács Botond 1998 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi 139
Havas Izabella 2015 Ferencvárosi Torna Club Mini távMini táv u7-u15 712
Hebők Attila 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi 106
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 318
Hegedűs Krisztián 2007 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi 317
Heizler Zsolt 1985 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 1 férfi 135
Héja Richárd 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 308
Holéczy Tibor 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 134
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 341
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 304
Hosszu Barnabás 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 404
Hubai László 1975 Pedelec Pedelec férfi 604
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 342
Jacsó István 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 389
Járfás Luca 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt nő 390
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 398
Juhász Lajos 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 406
Juhász Ádám 2008 Rövid távRövid táv U17 férfi 405
Kádas Tamás Balázs 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 367
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 334
Kapott László 1964 Rövid távRövid táv Felnőtt nő 370
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi 325
Kardos Máté 2006 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi 431
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi 117
Kazi György 1968 Pedelec Pedelec férfi 602
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi 113
Kiss László 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 357
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 107
Kmetti Mate 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 363
Kőhalmi Attila 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi 121
Kollár Tímea,Mira 2015 Mini távMini táv u7-u15 714
Kollár Milán 2009 Rövid távRövid táv U17 férfi 419
Kőmíves Károly Zsolt 1980 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi 327
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 392
Konta Milán 2013 Gerecse mtb Team Mini távMini táv u7-u15 705
Konta Kornél 2011 Mini távMini táv u7-u15 708
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 3
Kovács Attila 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 343
Kovács Gergely 1975 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 2 férfi 101
Kovács Ferenc 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 391
Kovács Benedek 2006 Rövid távRövid táv U19 férfi 407
Kovács Olivér 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 425
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 5
Krasecz Zoltán 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 349
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 350
Kugler Péter 1978 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi 408
Ladvenicza Tamás 1971 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 371
Lakos József 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 337
Lakos József 2017 Mini távMini táv u7-u15 703
László Zsobrák-Boros 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 409
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 303
Lukács Dávid 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 310
Malagurski Mario 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 380
Máté Kovács 2009 Rövid távRövid táv U17 férfi 355
Matics Gyula 1975 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi 322
Matics Vince 2012 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú 321
Megyesi Péter 2014 Mini távMini táv u7-u15 717
Miczkó János 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi 108
Mirkóczki Áron 2015 Natix SE Mini távMini táv u7-u15 706
Mirkóczki Máté 2015 Natix SE Mini távMini táv u7-u15 707
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 137
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi 138
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Pedelec Pedelec férfi 607
Nagy Attila 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 395
Nagy Dominik Ferenc 2014 Döke Komlói Egyesülete Mini távMini táv u7-u15 709
Naszódi Olivér 2018 Sevenhills MTB SC Mini távMini táv u7-u15 702
Neuheiser Romuald 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 376
Novák Zoltán 1974 VESC Cycling Team Közép távKözép táv Master 3 férfi 131
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 314
Oravecz Lora 2004 PCCC Rövid távRövid táv Felnőtt nő 414
Pákozdi Valéria 1980 Rövid távRövid táv Master 2 nő 401
Pap Zsolt 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 133
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi 105
Papp Zsolt 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 373
Pásztor László 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi 110
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 335
Péter Barna 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi 410
Péter Horváth 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 365
Péter Mirkóczki 1984 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 384
Porpáczy Ádám 1987 NTE 1866 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 420
Porpáczy József 1962 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi 332
Pósz Pál József 1986 FRO Racing Rövid távRövid táv Master 1 férfi 354
Posza Ádám Zorán 2006 Rövid távRövid táv U19 férfi 381
Posza Sándor 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 382
Rajcsányi Máté 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 356
Rákos Róbert 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 339
Rózsavölgyi Péter 1980 FRO Racing Rövid távRövid táv Master 2 férfi 417
Sághy Zoltán 1980 Zengő Se Rövid távRövid táv Master 2 férfi 377
Sándor Balázs 2006 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 férfi 424
Sánta Bálint 1983 Közép távKözép táv Master 2 férfi 127
Scherer Richárd 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 360
Schmid Christoph 1963 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 348
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi 115
simiakis stellios 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 359
simiakis axel christopher 2002 Közép távKözép táv Felnőtt férfi 120
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 375
Singh-Bahadur Amar 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 399
Sipos István 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 385
Sitku Balázs 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi 132
Sólyom Krisztina 1976 Közép távKözép táv Master 2 nő 100
Somodi Áron 1994 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 368
Spetter Bram 1982 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 1
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 411
Szabó Gábor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 421
Szabó Botond 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 386
Szajkó Gábor 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 426
Szajvolt Bendegúz 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U17 férfi 393
Szász Erika 1975 Rövid távRövid táv Master 2 nő 422
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 336
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi 326
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt nő 118
Szentpéteri András 1996 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi 125
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő 324
Szlávik Ákos 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 418
Szücs Miklos 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 364
Szűcs Miklós 1992 Közép távKözép táv Master 1 férfi 122
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 361
Takács Zoltán 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 429
Takács Ádám 2015 Sevenhills MTB SC Mini távMini táv u7-u15 704
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő 116
Tatár Zsombor 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 358
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 394
Temela Eszter 1989 Közép távKözép táv Master 1 nő 123
Tetzl Máté 2012 Mini távMini táv u7-u15 715
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi 412
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec Pedelec férfi 601
Tóth Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 383
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi 319
Tóth Bertalan 1983 Közép távKözép táv Master 2 férfi 103
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi 362
Tóth Barnabás 2012 Mini távMini táv u7-u15 710
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 312
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 351
Varga Ádám 1988 Bringabanda SC Pedelec Pedelec férfi 603
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 109
Vastag Dávid 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi 114
Vékási Zoltán 1978 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi 413
Vida Peter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 306
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi 309
Zsebe Balázs 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 302
Zsolt Naszódi 1985 Sevenhills MTB SC Pedelec Pedelec férfi 600



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2024

{Adatvédelmi tájékoztató}