XX. Bükk Maraton-TMS - 2020.08.02
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Szabolcs 2006 ZKSE Rövid távRövid táv U15 fiú
Angyal Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Antal Éva Eső 1971 Mini távMini táv felnőtt nő
Bálint Gadányi 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team Hosszú távKözép táv Felnőtt férfi
Böhm Lajos 1965 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 3 férfi
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Boros Gyula 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Buzsáki Virág 2000 SVS Pro Team Közép távKözép táv Felnőtt nő
Dávid Tóth 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi
Dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Dudás-Szabó Lajos 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Ďurčov Milan 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Ďurčová Monika 1966 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Farkas Ferenc 1980 Tamási BringaSport Egyesületre Mini távMini táv felnőtt férfi
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Gábor Udvarhelyi 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Hadobás Ádám 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Harkály Kiara 2008 Mini távMini táv u13 lány
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary Mini távMini táv u13 fiú
Horváth Csaba 1978 Focus Team Hungary Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Hugyi Zoltán 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Jankó Tamás 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Judák János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Káldi Tamás 1975 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kapornai Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Katona Norbert 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kiss Szabolcs 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Klamancsek Katalin 1968 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kökényesi Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Mini távMini táv u13 fiú
Lakatos Péter 1968 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 3 férfi
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Lóci János 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Mészáros Milán 1986 Tamási BringaSport Egyesületre Mini távMini táv felnőtt férfi
Nagy Előd 2009 Tamási BringaSport Egyesületre Mini távMini táv u13 fiú
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 2 férfi
Németh István 1964 Mini távMini táv master 3 férfi
Nyiri Jozsef 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Pap Gyula 1957 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Pap Sándor 1977 Focus Team Hungary Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Pozsgai József 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Simon Máté 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi
Sylvester Balázs 2000 ZKSE Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szabó Zita 1977 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Szalay Péter 1981 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szalay-Kiss Mónika 1983 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 nő
Szarvas Attila 1975 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szép Damján 2009 ZKSE Mini távMini táv u13 fiú
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szoó István 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szücs Miklos 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tamás Szép 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tóth-Almási Borbála 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa Rövid távRövid táv U17 nő
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Mini távMini táv u13 fiú
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv U19 férfi
Vas Kata Blanka 2001 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt nő
Vizdák János 1978 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}