Balaton MTB Maraton 2020.augusztus 30. - TMS - 2020.08.30
NévSzül. évEgyesületKategória
Antal Éva Eső 1971 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Baksa Tamás 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Bene Zoltán 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bezzeg László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Böröczky Péter 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Cseh Tamas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csere Ildikó 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Dabronaki Zsolt 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Feldhoffer András 1966 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 3 férfi
Gál Péter 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Gerzsenyi Zsolt 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi
Háden Tamás 1979 ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Hadobás Ádám 1981 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Háló János 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Hidas Gergely 1972 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Hosszu Barnabás 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kelemen Gábor 1976 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kovács Miklós 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
KRISZTINA BARTALIS 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Liszicsán Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U19 férfi
Mogony Zsolt 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár János 1977 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Németh Róbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Németh József 1977 Hill's Angels Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nemoda Zsolt 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Ökördi Réka 1974 Közép távKözép táv Master 2 nő
Pánczél Miklós 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Peschka Alfréd 1992 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Péter Zsoldos 1986 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Sági Anikó 1988 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Schmid Christoph 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Schreiner Szabolcs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szabó Barnabás 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szuh Csaba 1991 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tóth Adél 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Tóth Csilla 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő
Vasas Mónika 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}