X. Bakonyerdő Maraton 2021 - 2021.05.29
NévSzül. évEgyesületKategória
Andreyev Kostyantyn 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bányai Márton 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi
Böröczky Péter 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Horváth Kristóf 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Liszicsán Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mező Sándor 1970 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Molnár János 1977 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Nadal Josep 1993 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pátkai Roland Ferenc 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sóvári Gergely 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Szabo Robert 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}