X. Bakonyerdő Maraton 2020 - 2020.05.30
NévSzül. évEgyesületKategória
Antal Ferenc 1985 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Balogh László 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bányai Márton 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Böröczky Péter 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Gál Gyula 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Lieber Laszlo 1984 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Mező Sándor 1970 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Németh Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Ozsváth Tamás 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Pálffy György 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Recse Róbert 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sóvári Gergely 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Szauber Ervin 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi
Urszinű Ádám István 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Würtz Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}