Mountain Bike Olimpiai Cross Csömör Nagydíj 2020 - 2020.07.04
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Gabriella 2009 ZKSE XCO U13 lány
Ádám Szabolcs 2006 ZKSE XCO U15 fiú
Baluka Balázs 1978 Trek Team XCO Master 2 férfi
Bálványos Rita 2010 BIKE ZONE Gödöllő XCO U11 lány
Bánfai Olivér 2010 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Barabás Olivér János 2011 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Barabás Elsa Réka 2009 Superior MTB Team XCO U13 lány
Baranyi Dávid Áron 2002 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team XCO Master 2 férfi
Bodareu Luca 2007 Calarasi Cycling Team XCO U15 fiú
Bökönyi Huba Árpád 2013 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Borbély Tamás 2002 Cube-Csömör XCOU19 Férfi
Bruchner Regina 2006 ZKSE XCO U15 lány
Bruchner Máté 2011 ZKSE XCO U11 fiú
Bukovácz Anna 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U17 nő
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör XCO Master 1 férfi
Burgermeister Oliver 2010 Cube-Csömör XCO U11 fiú
Burgermeister Bence 2012 Cube-Csömör XCOU9 fiú
Buzsáki Virág 2000 SVS Pro Team XCOElit nő
Csákai Bence 2003 PCCC XCOU19 Férfi
Csentericz Levente 2011 ZKSE XCO U11 fiú
Cser Gábor 1982 SVS Pro Team XCO Master 1 férfi
Csorba Zalán 2008 Kis-Galya KSE XCO U13 fiú
Csuja Bálint 2003 Superior MTB Team XCOU19 Férfi
Czenki Tamás 1981 ZKSE XCO Master 1 férfi
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE XCO U17 férfi
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCO Master 2 férfi
DIANA MAIA FAUR 2012 NoMad Merida CST XCOU9 lány
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO Master 1 férfi
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
Endrédi Máté 2005 ZKSE XCO U17 férfi
Erős Áron 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Feldhoffer Bálint 2005 Cube-Csömör XCO U17 férfi
Feledy Bence 2009 Kis-Galya KSE XCO U13 fiú
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club XCO Master 3 férfi
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör XCO Master 1 férfi
Füri Mátyás 2005 BIKE ZONE Gödöllő XCO U17 férfi
Gábor Milán 2008 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE XCOU19 Férfi
Gergely Koppány Máté 2006 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U15 fiú
Gergely Virág 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 nő
Greman Szonja 2005 PCCC XCO U17 nő
Gubancsik Péter 1981 ZKSE XCO Master 1 férfi
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 fiú
Hámori Koppány 2011 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Hasenfratz Péter 1976 PCCC XCO Master 2 férfi
Hegedűs Heléna 2010 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U11 lány
Honti Tamás Attila 2012 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary XCO U13 fiú
Horváth Bálint 2011 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Horváth Attila Vilmos 1982 Speed-Way Team XCO Master 1 férfi
Horváth Ármin 2013 ZKSE XCOU9 fiú
Horváth Szabolcs 1980 ZKSE XCO Master 2 férfi
Horváth Leó 2013 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Horváth Csaba 1978 Focus Team Hungary XCO Master 2 férfi
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs XCOELIT Férfi
Illés Bence 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Iván Borisz 2006 ZKSE XCO U15 fiú
Jagiello Ádám 1963 Cube-Csömör XCO Master 3 férfi
Jakab Benett 2013 Kontent-DKSI XCOU9 fiú
Káldi Tamás 1975 ZKSE XCO Master 2 férfi
Kálmán Dániel Ákos 2007 ZKSE XCO U15 fiú
Kálmán Luca 2009 ZKSE XCO U13 lány
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE XCO Master 3 férfi
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team XCO U17 férfi
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team XCO U11 lány
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE XCO U17 férfi
Kiss Emma Lotti 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 lány
Kiss Ádám 2005 Acélvakond Cycling Team XCO U17 férfi
Kiss Nikoletta Bettina 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 lány
Kovács István 1975 Ózdi KE XCO Master 2 férfi
KOVÁCS Jr. Béla 2011 Kontent-DKSI XCO U11 fiú
Laczkó Olivér 2010 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Leányvári Sára 2004 DVTK Cycling Team XCO U17 nő
Leányvári Benjámin 2010 DVTK Cycling Team XCO U11 fiú
Leányvári Áron 2008 DVTK Cycling Team XCO U13 fiú
Lónyai Balázs 2010 Kis-Galya KSE XCO U11 fiú
Lónyai Levente 2004 Kis-Galya KSE XCO U17 férfi
Lovász Máté 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Magyar Bendegúz 2006 Kis-Galya KSE XCO U15 fiú
Magyar Gergő 2004 Port Hotels Grupo Sime XCO U17 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCO U15 fiú
Magyar Botond 2008 Kis-Galya KSE XCO U13 fiú
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team XCO U17 férfi
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 fiú
Martonics Armand 2009 ZKSE XCO U13 fiú
Mindszenti Ákos 2004 DVTK Cycling Team XCO U17 férfi
MINDSZENTI ÁRON 2009 DVTK Cycling Team XCO U13 fiú
Miseta Levente 2010 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Molnár Ágoston 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Monostori Noel 2005 Acélvakond Cycling Team XCO U17 férfi
Móri Márton 2009 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Mórocz Barna 2004 Focus Team Hungary XCO U17 férfi
Nagy Lél Bátor 2009 Focus Team Hungary XCO U13 fiú
Nagy Beatrix 2007 PCCC XCO U15 lány
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team XCO Master 1 férfi
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör XCO Master 2 férfi
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO Master 2 férfi
Olcsvári Bulcsú 2013 ROAD Kse XCOU9 fiú
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCO U13 fiú
Oravecz Lora 2004 PCCC XCO U17 nő
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Parti András 1982 Trek Team XCO Master 1 férfi
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE XCO U13 fiú
Petró Szabolcs 2006 Cube-Csömör XCO U15 fiú
Pollner Balázs 2005 Superior MTB Team XCO U17 férfi
Rabi Kristóf 2009 ZKSE XCO U13 fiú
Rákosa Bence 2005 ZKSE XCO U17 férfi
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Salga Ákos 1982 Trek Team XCO Master 1 férfi
Sándor Zalán 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
schmidel regina 1999 Cube-Csömör XCOElit nő
Schmidt Gergely 1987 FRO Racing XCO Master 1 férfi
Simon Márk 2009 Cube-Csömör XCO U13 fiú
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team XCO U13 fiú
Sógor Bence 2006 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U15 fiú
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team XCO Master 2 férfi
Specziár Olivér 2011 Kőbánya Cycling Team XCO U11 fiú
Stojanovska Dalija 2010 Superior MTB Team XCO U11 lány
Storcz-Nagy Réka 2013 Superior MTB Team XCOU9 lány
Sylvester Balázs 2000 ZKSE XCOElit férfi
Szabó Léna 2007 ZKSE XCO U15 lány
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör XCO Master 1 férfi
Szávai Petra 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 lány
Szemere Barnabás 2003 Cube-Csömör XCOU19 Férfi
Szigyarto Roland 2010 NoMad Merida CST XCO U11 fiú
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team XCO Master 2 férfi
Szilasi Dániel 2011 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Szöllőssy Ádám 2005 Acélvakond Cycling Team XCO U17 férfi
Szücs Borbála 2009 ZKSE XCO U13 lány
Szücs Júlia 2007 ZKSE XCO U15 lány
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE XCO Master 3 férfi
Takács Zsombor Tamás 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Terecskei Vince 2003 PCCC XCOU19 Férfi
Timár Péter 2009 ZKSE XCO U13 fiú
Tóth Márkó 2005 Cube-Csömör XCO U17 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCO U13 fiú
Tóth Réka 2006 Kis-Galya KSE XCO U15 lány
Trócsányi Laura 2003 Acélvakond Cycling Team XCOU19 nő
Várkonyi Tamás 2008 Telki BikeTeam XCO U13 fiú
Vas Kata Blanka 2001 Merida Maraton Team-CST XCOElit nő
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST XCOElit férfi
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST XCO U15 fiú
Végső Bence 2009 Cube-Csömör XCO U13 fiú
Vock András 2007 Cube-Csömör XCO U15 fiú



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}