VI. Balaton Mountainbike Maraton - TMS - 2021.06.19
NévSzül. évEgyesületKategória
András Jobbágy 1967 Közép távKözép táv master 3 férfi
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Banya Zoltán 1980 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Béres Bence 1996 ZKSE Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Bezzeg László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Böröczky Péter 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Böröczky-Boros Anetta 1995 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő
Bula Zsófia 2004 Rövid táv Rövid táv U19 nő
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Cseh Gábor 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Csoma Anita 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő
Dabronaki Zsolt 1976 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Holdinger Ádám 2005 Bakony Racing Team Rövid táv Rövid táv U17 férfi
Horváth Kristóf 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Ádám 2004 Rövid táv Rövid táv U19 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Jánosi Richárd 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kutasi Norbert 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Landi Zoltán 1978 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid táv Rövid táv U17 férfi
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mészáros Norbert 1982 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Mogony Zsolt 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Mrkva Tamás 1985 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Nyári Krisztina 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Papp Katalin 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő
Péter Maszlag 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Poór Roland 1987 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sályi Ferenc 1968 ProSport Team Košice Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Sebestyén Péter 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi
Silinger István 1969 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szentgyorgyi Krisztian 1973 Superior MTB Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 1 férfi
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Vanyek Roland 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Würtz Tamás 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}