XXI. Bükk Maraton-TMS - 2021.08.01
NévSzül. évEgyesületKategória
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U19 nő
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Dreiszker Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dreiszker Barna 2005 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv U17 férfi
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Jánosi Richárd 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Konkoly András 1969 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Kortis Zalán 2003 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv U19 férfi
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pap Gyula 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u15 fiú
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi
Poór Brigitta 1989 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sályi Ferenc 1968 ProSport Team Košice Mini távMini táv master 3 férfi
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szalmási Ágnes 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Takács Peter 1966 Pedelec 501+WhPedelec férfi+
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}