Crosskovácsi Marathon 2022 - 2022.06.11
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Nyilassy 1984 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Ágnes Fazekas-Klie 1979 Crosskovácsi SE CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Al-Sairafi Dávid 2004 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi
Baksa Tamás 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Balázs Örs 2007 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Bancsov Tamas 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Blazsó Márton 1980 Imperátor-PTE-PEAC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bodon Andor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Cseh Veronika 1980 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Master 2 nő
Cseh Tamas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csepregi Milan 2012 ROAD Kse CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Cymanek Lévi 2009 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Dolezsar Roland 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Ďurčová Monika 1966 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Fazekas Huba 2013 Crosskovácsi SE CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Fazekas Àdàm 2010 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú
Földesi Csaba 2007 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Gerely Attila 2002 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Grébel Szabolcs 1994 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Hegedűs Krisztián 2007 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Herbert Dávid 2014 Mini távMini táv u9 fiú
Hoffer Bence 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Holéczy Tibor 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kaszás Iván 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Konkoly András 1969 Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő
László Zsirai 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Molnár Péter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár Bálint 1974 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Németh Nóra 1977 Közép távKözép táv Master 2 nő
Pál Zsolt 1968 Biondo Bike Közép távKözép táv Master 3 férfi
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pelikán Bendegúz 2010 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Polyik Márk 2011 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú
Reisz Soma 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Salgóvári István 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Sándor Mór 2016 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Szabó Balázs 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szidonia Vrencsan 1991 Közép távKözép táv Master 1 nő
Szűcs Miklós 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tarján Richárd 2007 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Torma Gábor 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tóth Márk Martin 2005 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi
Vas Péter 1971 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 3 férfi
vermes csaba 1972 Imperátor-PTE-PEAC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Zadravecz Réka 1977 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Zsidai Lilla 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 nő



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}