Csömör Kupa C2 XCO - 2022.06.18
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Gabriella 2009 ZKSE XCOU15 lány
András Kornél Krisztián 2014 Superior MTB Team XCOU9 fiú
András Péter Patrik 2013 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Anna Horváth 2014 ZKSE XCOU9 lány
Bakos Dominik Isua 2011 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Balogh Dávid 2005 Delta MTB Sopron XCOU19 férfi
Baluka Balázs 1978 Trek Team XCOMaster 2 férfi
Barabás Olivér János 2011 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Barabás Elsa Réka 2009 Superior MTB Team XCOU15 lány
Baróci Palkó 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Békefi Ábel 2013 ZKSE XCOU11 fiú
Berencsi Mátyás 2012 Speed-Way Team XCOU11 fiú
Bökönyi Huba Árpád 2013 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Bokros Kincső 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU15 lány
Bokros Csenge 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOElit nő
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team XCOElit férfi
Bruchner Regina 2006 ZKSE XCOU17 nő
Bruchner Máté 2011 ZKSE XCOU13 fiú
Bungyis Panna 2006 Cube-Csömör XCOU17 nő
Burgermeister Bence 2012 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Burgermeister Oliver 2010 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör XCOMaster 2 férfi
Csákai Bence 2003 PCCC XCOElit férfi
Cseh Veronika 1980 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOMaster nő
Csepregi Milan 2012 ROAD Kse XCOU11 fiú
Csonka Olivér 1995 Trek Team XCOElit férfi
Csorba Zalán 2008 Kis-Galya KSE XCOU15 fiú
Csuka Zsombor 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Cymanek Lévi 2009 Crosskovácsi SE XCOU15 fiú
Demeter Vencel 2011 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Dreiszker Barna 2005 Cube-Csömör XCOU19 férfi
Endrédi Máté 2005 ZKSE XCOU19 férfi
Erdei Ádám 2010 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU13 fiú
Erdélyi Zsolt 1975 Bringabanda SC XCOMaster 2 férfi
Fáczán Bertalan 2012 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Fazekas Àdàm 2010 Crosskovácsi SE XCOU13 fiú
Feledy Bence 2009 Kis-Galya KSE XCOU15 fiú
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör XCOMaster 2 férfi
Forgács Patrik 2008 ZKSE XCOU15 fiú
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE XCOU17 férfi
Gábor Milán 2008 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Gerely Attila 2002 SVS Pro Team XCOElit férfi
Gergely Koppány Máté 2006 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Greman Szonja 2005 Cube-Csömör XCOU19 nő
Greskovics Péter 2015 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Greskovics Balázs 2012 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Gubancsik Péter 1981 ZKSE XCOMaster 2 férfi
GYÖRGY MÁRTON JÁNOS 2011 Kontent-DKSI XCOU13 fiú
Hámori Ajsa 2014 Delta MTB Sopron XCOU9 lány
Hámori Koppány 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Hegedűs Heléna 2010 Cube-Csömör XCOU13 lány
Hegyi Marcell 2015 Acélvakond Cycling Team XCOU9 fiú
Hidas Gergely 1972 PCCC XCOMaster 3 férfi
Honti Tamás Attila 2012 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Honti Ágoston Viktor 2014 Delta MTB Sopron XCOU9 fiú
Horváth Bence 2008 Delta MTB Sopron XCOU15 fiú
Horváth Szabolcs 1980 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Horváth Miklós 2011 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Horváth Áron Mihály 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOElit férfi
Horváth Bálint 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány XCOMaster 2 férfi
Illés Bence 2010 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Iván Borisz 2006 ZKSE XCOU17 férfi
Jánosi Ákos 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Kálmán Dániel Ákos 2007 ZKSE XCOU17 férfi
Kálmán Luca 2009 ZKSE XCOU15 lány
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE XCOMaster 3 férfi
Kardos Csongor 2007 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team XCOU13 lány
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team XCOU19 férfi
Kárpáti-Klein Péter 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU17 férfi
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team XCOMaster 1 férfi
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE XCOU19 férfi
Kiss Ádám 2005 Acélvakond Cycling Team XCOU19 férfi
Kiss István 2007 Bike Zone Gödöllő SE XCOU17 férfi
Kőszegi Krisz 1977 Trek Team XCOMaster 2 férfi
Kovács István 1975 Ózdi KE XCOMaster 2 férfi
KOVÁCS ATTILA 1979 Bike Zone Gödöllő SE XCOMaster 2 férfi
KOVÁCS Jr. Béla 2011 DSI Cycling Team XCOU13 fiú
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU15 fiú
Kurucz Koppány 2013 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU11 fiú
Laczkó Olivér 2010 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Lambert Luca 2008 Superior MTB Team XCOU15 lány
Lasánszki Sára 2010 Kis-Galya KSE XCOU13 lány
Lázár András 2008 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Leányvári Áron 2008 DVTK Cycling Team XCOU15 fiú
Leányvári Benjámin 2010 DVTK Cycling Team XCOU13 fiú
Leányvári Sára 2004 Cube-Csömör XCOU19 nő
Lónyai Balázs 2010 Kis-Galya KSE XCOU13 fiú
Lónyai Levente 2004 Kis-Galya KSE XCOU19 férfi
Lovász Máté 2010 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Mack Boldizsár 2006 Kőbánya Cycling Team XCOU17 férfi
Magyar Bendegúz 2006 HOTE SE XCOU17 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCOU17 férfi
Magyar Botond 2008 Kis-Galya KSE XCOU15 fiú
Martonics Armand 2009 ZKSE XCOU15 fiú
Mindszenti Ákos 2004 Cube-Csömör XCOU19 férfi
Molnár Ágoston 2010 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Móré Botond 2010 Bike Zone Gödöllő SE XCOU13 fiú
Nagy Lél Bátor 2009 Delta MTB Sopron XCOU15 fiú
Nemes Zsigmond Lőrinc 2014 ZKSE XCOU9 fiú
Nemes Ferdinánd Tibor 2009 ZKSE XCOU15 fiú
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör XCOMaster 3 férfi
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCOU15 fiú
Orbán Márk 2014 Delta MTB Sopron XCOU9 fiú
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team XCOU17 férfi
Pálos Bence 2009 ZKSE XCOU15 fiú
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team XCOElit férfi
Pelikán Bendegúz 2010 Crosskovácsi SE XCOU13 fiú
Péter Barna 2008 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Péterffy Róza 2013 ZKSE XCOU11 lány
Petró Szabolcs 2006 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Rabatin Barnabás 2011 Crosskovácsi SE XCOU13 fiú
Rákosa Bence 2005 ZKSE XCOU19 férfi
Rózsa Dániel 2007 DVTK Cycling Team XCOU17 férfi
schmidel regina 1999 Cube-Csömör XCOElit nő
Schmidt Gergely 1987 FRO Racing XCOMaster 1 férfi
Simon Márk 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team XCOU15 fiú
Sipos Dáriusz Deli 2015 Cube-Csömör XCOU9 fiú
Sipos Nesztor Dante 2015 Cube-Csömör XCOU9 fiú
Sipos Borisz Ali 2012 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Soós Tamás Gábor 1989 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOMaster 1 férfi
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team XCOMaster 3 férfi
Steiner Bence György 2011 Hungaro Fondo XCOU13 fiú
Stojanovska Dalija 2010 Kőbánya Cycling Team XCOU13 lány
Stolczenberger Zalán 2011 Kis-Galya KSE XCOU13 fiú
Storcz-Nagy Réka 2013 Superior MTB Team XCOU11 lány
Storcz-Nagy Vince 2015 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Sylvester Balázs 2000 Cube-Csömör XCOElit férfi
Szabadi Kolos 2012 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Szakács Bertalan 2014 ZKSE XCOU9 fiú
Szalay Boldizsár 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör XCOMaster 1 férfi
Szentpéteri András 1996 Merida Maraton Team-CST XCOElit férfi
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team XCOMaster 3 férfi
Szőke Balázs 2002 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOElit férfi
Szücs Borbála 2009 ZKSE XCOU15 lány
Takács Marcell 2006 Vágta Multisport Club XCOU17 férfi
Tarján Richárd 2007 Crosskovácsi SE XCOU17 férfi
Tasnádi Dávid 2010 Crosskovácsi SE XCOU13 fiú
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team XCOU19 férfi
Terecskei Vince 2003 PCCC XCOElit férfi
Tordai Gellért 2015 Trek Team XCOU9 fiú
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary XCOMaster 2 férfi
Tóth Sára 2009 Cube-Csömör XCOU15 lány
Tóth Emese 2008 Kis-Galya KSE XCOU15 lány
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCOU15 fiú
Tóth-Almási Borbála 2004 Four ES International Project XCOU19 nő
Tőzsér Ákos 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 férfi
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU15 fiú
Urbán Vilmos 2011 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Urbán Janka 2009 Cube-Csömör XCOU15 lány
Varga Csanád Lehel 2010 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU13 fiú
Várhidi Vince Rudolf 2016 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Vas Péter 1971 Cube-Csömör XCOMaster 3 férfi
Vas Barnabás 2006 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Vass István 1987 Buruczki Training System - BTS SE XCOMaster 1 férfi
Végső Bence 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Vock Mátyás 1998 Cube-Csömör XCOElit férfi
Vock András 2007 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Zsembery Boldizsár 2007 Superior MTB Team XCOU17 férfi
Zsidai Lilla 2004 Cube-Csömör XCOU19 nő



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}