2024.04.13 05:40:01
Crosskovácsi Marathon 2024 /XCMProTour 2./ - 2024.06.15
NévSzül. évEgyesületKategória
170775102459319 170775102459319 1963 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Ágnes Fazekas-Klie 1979 Crosskovácsi SE Mini távMini táv felnőtt nő
Balázs Soma 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Cymanek Lévi 2009 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
DALLOS PÉTER 1963 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
dr Lovas András 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fazekas Huba 2013 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú
Fazekas Àdàm 2010 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Fehér Zita 1982 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 nő
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fetzer Róbert 1972 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Földesi Csaba 2007 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi
Gerely Attila 2002 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Gersényi István 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Gersényi Ármin 2009 Mini távMini táv u17 férfi
Gulyas Nadin 2016 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u9 lány
Gulyas Noel 2014 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u11 fiú
Horvath Geza 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Huba Eors 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kirsner Attila 1978 PedelecPedelec férfi
Kiss Tibor 1973 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kozák Vid Zsombor 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Majtényi Dalma 2011 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 lány
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Pelikán Bendegúz 2010 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Péter Horváth 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pralovszki Melinda 1981 Crosskovácsi SE Mini távMini táv felnőtt nő
Suták Péter 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szabó Botond 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szűcs Miklós 1992 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szuh Csaba 1991 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zetkó Zsombor 2010 Rövid távRövid táv U15 fiú
Zsolt Naszódi 1985 Sevenhills MTB SC PedelecPedelec férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2024

{Adatvédelmi tájékoztató}