X. Bakonyerdő Maraton 2021 - 2021.08.07
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R82
Antal Ferenc 1985 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K38
Babos Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R13
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 nő R11
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R10
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R8
Balogh Barnabás 1976 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K55
Balogh László 1972 Közép távRövid táv Master 2 férfi K35
Bán Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R68
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H8
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő R56
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R31
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R32
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R12
Berecz Péter 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K56
Béres Bence 1996 ZKSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R57
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R9
Bíró Renáta 1975 Közép távKözép táv Master 2 nő K68
Bittmann Panna 2004 Acélvakond Cycling Team Rövid távRövid táv U17 nő R21
Bittmann Zsolt 1973 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K61
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H14
Császárné Baráth Barbara 1978 Közép távKözép táv Master 2 nő K30
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R48
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R69
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Da Silva Renato 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R49
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K3
Dombi Gábor 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R17
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K10
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Farkas Dániel Levente 1999 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi K64
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Földi Bence 1993 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K69
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K18
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H1
Gál Gyula 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R30
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R58
Gludovátz Gábor 1981 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi K70
Gombkötő Bálint 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R70
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R71
Gyergyádes Zoltán 1962 Közép távKözép táv Master 3 férfi K12
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K40
Havanecz Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K22
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K49
HERKE TAMAS 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Hoffer Bence 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R72
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K27
Horváth Tibor 1971 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R73
Horváth László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K62
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K21
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K57
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H3
Juhász Dóra 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R46
Káldy Róza 1991 Rövid távRövid táv Master 1 nő R63
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K13
Kardos Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R41
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K54
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K1
Kersánszki Tamás 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R51
Kocsis János 1989 BringAjka KSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R18
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R22
Kohut Bence 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R61
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R59
Koncz Szabolcs 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K28
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K58
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R74
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H4
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H9
Kronberger Olivér 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K71
Kun Dávid 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R55
Lászlók Zsolt 1974 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K67
Laukó Zoltán 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R64
Lauscher Bence 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K66
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R66
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R33
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R42
Lieber Laszlo 1984 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R47
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R24
Magyar Levente 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R25
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R23
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K15
Ments Ervin 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R39
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Móczár Adorján 1970 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K29
Móczár Adorján 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K63
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K52
Nagy Zoltán 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Nagy Attila 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K48
Németh Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R1
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H13
Ozsváth Tamás 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R35
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R3
Pálffy György 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K43
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K50
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K46
Pataky Kitti 1985 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K72
Pátkai Roland Ferenc 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R53
Pelikán Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Péter Soltész 1987 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H11
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Rágyanszki György 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K34
Recse Róbert 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K44
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K5
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K73
Sátory Márk 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R65
Schmidt Gergely 1987 FRO Racing Közép távKözép táv Master 1 férfi K74
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K47
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Felnőtt férfi K25
Steinmacher Máté 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R60
Szabó Imre 1963 Vegan Energy Food Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K45
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R7
SZALAI ISTVÁN 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R36
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Szauber Ervin 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Székely Viktor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R54
Szemere Márton 1976 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Szemere Huba 2003 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv U19 férfi K65
Szerző Péter 1992 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R43
Szilágyi Zoltán 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R37
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Szundi Attila 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K75
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R27
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Tamàs Balla 1992 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R5
Távoly Tamás 1970 Speed-Way Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K76
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R19
Torma Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R76
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R77
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K77
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K59
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R44
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R78
Tóth Péter 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Tőzsér Ákos 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv U17 férfi R79
Urbán Zsolt 1971 Szingo SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K78
Urbanik Miklós 1973 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Urszinű Ádám István 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R38
Varga Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R28
Varga Csanád Lehel 2010 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv gyermek fiú R80
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R81
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K79
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R16
Würtz Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R15
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K9



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}