VI. Balaton Mountainbike Maraton - TMS - 2021.06.19
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ádám Kasos 1979 Pedelec Pedelec férfi E10
Ádám Kubinyi 2005 Rövid táv Rövid táv U17 férfi R241
Adamkó Gergely 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R4
Alexandrov Balázs 1986 ZKSE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R114
Álmos Gergő 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R165
Álmos Bence 2006 Rövid táv Rövid táv U17 férfi R171
András Jobbágy 1967 Közép távKözép táv master 3 férfi K114
Andrási Balázs 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K52
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R97
Antal Tamás 1971 ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R198
Antalné Varga Anita 1969 ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 nő R199
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R234
Apáti-Tóth Áron 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K156
Árvay Dénes 1981 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K309
Attila Pintér 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R73
Babos Tamás 1983 TúraTúra T30
Bacsi Csongor 2006 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid táv Rövid táv U17 férfi R212
Bacsi Szilárd 1975 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R211
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K71
Bakos János 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R158
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R48
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R49
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R7
Balogh Krisztián 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K57
Balogh Dávid 2005 Delta MTB Sopron Rövid táv Rövid táv U17 férfi R224
Banya Zoltán 1980 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Bányai Márton 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R149
Barabás János 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R222
Barabás Olivér János 2011 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R307
Barabás Elsa Réka 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 lány R306
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid táv Rövid táv U19 nő R107
Baranyai András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K86
Bartha Nikolett 2000 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R91
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R232
Bedros Mónika 1972 Közép távKözép táv Master 2 nő K153
Beke Tamás 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R182
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R102
Benedek Márton 2007 TúraTúra T28
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv master 3 férfi K70
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R8
Berecz Péter 1986 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R45
Béres Bence 1996 ZKSE Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R117
Berki Dávid 1990 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R215
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R125
Bezzeg László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R122
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K84
Bittmann Panna 2004 Acélvakond Cycling Team Rövid táv Rövid táv U19 nő R304
Blaskovits István 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R109
Böcsödi Károly 1985 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R77
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv master 3 férfi K69
Bodon Andor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K138
Bognár János 1967 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R112
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv master 3 férfi K48
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R33
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R95
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K89
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K98
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv master 3 férfi K303
Császárné Baráth Barbara 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R205
Cseh Tamas 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Cseh Gábor 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R196
Csizmadia Dániel 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R133
Csizmazia Gergely 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R210
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi K128
Csonka Milán 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K133
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R177
Csontó Ádám 1994 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K304
Csörgő Barbara 1987 Közép távKözép táv Master 1 nő K103
Csóti Jusztina 1992 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R6
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R34
Czakó Csaba 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R57
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép távKözép táv Master 2 férfi K316
Dallos Kornél 1976 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K307
Dalos István 1965 Közép távKözép táv master 3 férfi K59
Da Silva Renato 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R147
Dávid Császár 1997 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R164
Debreczeni Béla 1971 TúraTúra T10
Deme Roland 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R120
Demjén Gábor 1972 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Dervarics Tamás 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R105
Dolezsar Roland 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K79
Dorina Varga 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R101
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R26
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid táv Rövid táv U19 férfi R300
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid táv Rövid táv U19 férfi R84
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R305
Draskovits Ottó 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R64
Dravecz Dávid 1991 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R43
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K317
dr. Biczó Balázs 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R144
Dr. Czibók Csilla 1959 TúraTúra T5
Dr. Dinya Tamás 1974 NYÍR-MTB TúraTúra T20
Dr. Papp Mária 1975 NYÍR-MTB TúraTúra T21
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R85
Engelbrecht Zoltán 1977 VeloPrima SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K93
Erdélyi Ádám 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R63
Ertinger Imre Gábor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K105
Fancsalszki István 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R58
Farkas László 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R93
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K319
Farkas Ferenc 1980 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R235
Fehér Gergő 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R88
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
Ferenc Juhasz 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R62
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K7
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R96
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Fodor Balázs 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R72
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K318
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K56
Frész Roland 1982 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R16
Frics Balázs 1974 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Gábor Viczena 1976 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R130
Gál Károly 1962 Pedelec Pedelec férfi E7
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R142
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv master 3 férfi K19
Gerencsér Gábor 1981 TúraTúra T16
Gerencsér Gabriella 1976 TúraTúra T13
Gergácz Péter 1986 KTM Team Hungary Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R230
Gergely Szabolcs 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R162
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R139
Giriti ÁGI 1966 Pedelec Pedelec nő E6
Girus Miklós 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K73
Glózer Áron 1980 Buruczki Training System - BTS SE Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R189
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R137
Gond Ferenc 1954 TúraTúra T29
Gór Szabolcs 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K121
Gulyás Mónika 1973 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R206
Gyuroski Attila 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R115
Halász Károly 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R239
Halász László 1973 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R186
Harák Szilvia 1974 TúraTúra T3
Harsányi Zoltán 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R3
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R103
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Hentsey Péter 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R184
Héra Szabolcs 1982 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R134
Hoffer Bence 1986 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R71
Holdinger Ádám 2005 Bakony Racing Team Rövid táv Rövid táv U17 férfi R176
Homonnai Krisztián 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Homor Regina 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R124
Honti Péter 1985 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 1 férfi K314
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K64
Horváth Bence 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R30
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K76
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R51
Horváth Bence 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 fiú R310
Horváth Márk 1996 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R60
Horváth Gergő 1988 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R141
Horváth Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K91
Horváth András Ferenc 1991 Tatanka Racing Team Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R46
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K21
Horváth Csaba 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K312
Horváth Zoltán 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R126
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K9
Hunyady László 1974 TúraTúra T7
Hunyady Beatrix 1981 TúraTúra T8
Huszar Nandor 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R116
Imre Adamek 1979 Pedelec Pedelec férfi E9
Imrefy István 1990 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R42
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R168
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R50
Jandó Balázs 1984 TúraTúra T17
Jandó Zoltán 1953 TúraTúra T18
Járai Ákos 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R61
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R14
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi K41
József Monostori 1971 BringAjka KSE Közép távKözép táv master 3 férfi K87
Juhasz Levente 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K66
Kajtor Zsolt 1975 TúraTúra T9
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R160
Káldy Róza 1991 Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R175
Kálmán Vida 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K45
Kalmár Csaba 1976 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R39
Kalocsai Norbert 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K26
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R100
Káplár Ferenc 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Pedelec Pedelec férfi E11
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R89
Kassai Róbert 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K83
Kaszó Balázs 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R37
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Kazi György 1968 Pedelec Pedelec férfi E3
Kele Anett 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R12
Kele Gabriella 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R13
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R98
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R55
Kereszty Marcell 1969 Közép távKözép táv master 3 férfi K16
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv master 3 férfi K152
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Kiss Gábor 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R233
Kiss László 1971 TúraTúra T12
Kocsi Viktor 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R80
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R29
Kocsis Norbert 1976 TúraTúra T11
Koczka Sándor 1990 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R163
Koczka László 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R151
Koczor László 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R94
Kohut Bence 2000 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R156
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R110
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv master 3 férfi K43
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv master 3 férfi K94
Kónya Gábor 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K97
Korcsok Sándor 1981 TúraTúra T1
Kőrösi Tibor 1963 Közép távKözép táv master 3 férfi K136
Kortis Zalán 2003 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv U19 férfi K35
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R65
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R66
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K99
Kozár László 1966 Közép távKözép táv master 3 férfi K17
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R314
Kreisz Valentin 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Kruzsics József 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R1
Kulcsár István 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R17
Kun László 1972 Kancellária SE Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R79
Lacza Zsombor 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K117
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R56
Ladvenicza Tamás 1971 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R150
Laibné Takács Erika 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R24
Lakatár Tamás 1987 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R123
Lakos József 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K8
Landi Zoltán 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K315
Lassu Bence 1998 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R216
Lászlók Zsolt 1974 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K123
Lauscher Bence 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K155
Lauscher András 1990 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R223
Lázár Benedek 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R99
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 4 férfi R111
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R2
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R20
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K24
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K27
Markos Dániel 1991 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R229
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv master 3 férfi K18
Martin Pintér 1990 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R11
Marton Zsombor 2005 Rövid táv Rövid táv U17 férfi R121
Márton József 1977 TúraTúra T27
Márton Károly 1973 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R172
Máté Selmeczi 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R90
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K308
Mayer Gábor 1982 Bike Zone Gödöllő SE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R86
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R316
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R119
Mikéné Kovács Erika 1984 Közép távKözép táv Master 1 nő K104
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K80
Milankovic Mladen 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Móczár Adorján 1970 Közép távKözép táv master 3 férfi K115
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K22
Mohai Károly 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R128
Molnár Luca Lilla 2007 Trek Team TúraTúra T25
Molnár Dénes 1968 Trek Team TúraTúra T24
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K55
Monostori Péter 1976 BringAjka KSE Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R220
Monostori Noel 2005 BringAjka KSE Rövid táv Rövid táv U17 férfi R309
Motován Ádám 2006 Delta MTB Sopron Rövid táv Rövid táv U17 férfi R311
Motován Dóra 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 lány R312
Motován Miklós 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K313
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R78
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K108
Nádasdi Máté 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K141
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R209
Nagy László 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Nagy Zsolt 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R27
Nagy Lszló 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R170
Nagy Gábor 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R169
Nagy Szilard 1973 Bakony Racing Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R207
Nagy Attila 1968 Közép távKözép táv master 3 férfi K44
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Pedelec Pedelec férfi E1
Nemcsics Ákos 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R76
Németh Lajos 1962 Közép távKözép táv master 3 férfi K130
Németh András 2007 Rövid távRövid táv U15 fiú R25
Neuheiser Romuald 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R173
Nok Roland 1999 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R154
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R157
Nyári Krisztina 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő R118
Ódor Attila 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R5
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R47
Ökördi Réka 1974 Közép távKözép táv Master 2 nő K126
Oroszlán Zoltán 1982 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R35
Oroszlánné Böszörményi Katalin Berta 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R36
Ottófi Edit 1976 TúraTúra T6
Pálffy György 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K62
Pánczél Miklós 1992 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R136
Pánczél József 1981 Serrenők Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Pap Sándor 1977 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K151
Papp Katalin 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R104
Papp Misi 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R204
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv master 3 férfi K63
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi K127
Paróczi Csaba 1971 TúraTúra T15
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv master 3 férfi K3
Pásztor Róbert 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R23
Pátkai Roland Ferenc 1995 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R44
Pelikán Gábor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K139
Pesthy Péter 1973 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R75
Péter Mirkóczki 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R167
Péter Soltész 1987 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K88
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R53
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U15 fiú R52
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K46
Pincze Gábor 1976 PCCC Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R146
Pintér Zsolt 2006 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid táv Rövid táv U17 férfi R237
Piros Levente 2005 Rövid táv Rövid táv U17 férfi R193
Plaszkó Roland 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R54
Polt András 1987 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R74
Pósa Bianka 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R192
Pósz Pál József 1986 FRO Racing Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R19
Puskás Rodrigo 1974 Kancellária SE Pedelec Pedelec férfi E2
Ráduly Csaba 1980 Cube-Csömör Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R131
Raffai Pál 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R135
Ragoncza Ádám 1978 Pedelec Pedelec férfi E5
Rákos Róbert 1976 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R106
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R38
Rampasek Gergely 1992 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R81
Rapai Gábor 1983 TúraTúra T2
Réger Tamás 1976 TúraTúra T4
Resli Béla 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R18
Rigó Anita 1984 Cube-Csömör Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R132
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K82
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R28
Rudas Bálint 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K116
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv master 3 férfi K154
Sári Tamás 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R82
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K38
Sátory Márk 1989 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R174
Schmid Christoph 1963 Közép távKözép táv master 3 férfi K75
Selényi Vilmos 2009 TúraTúra T23
Selényi Zsolt 1977 TúraTúra T22
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv master 3 férfi K4
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv master 3 férfi K77
Simon Zsolt 1967 Közép távKözép táv master 3 férfi K1
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R313
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R31
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K92
Sólyom László 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K111
Somogyi András 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K125
Soos Tamas 1983 Pedelec Pedelec férfi E8
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K30
Steinhardt Norbert 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K120
Sulyok István 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K118
Švec Marián 1975 TúraTúra T19
Szabados Tamás 1986 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R208
Szabó Dávid 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R92
Szabó Ákos 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K119
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K54
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Szabó Dávid 1994 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R183
Szabó Tamás 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R140
Szabó Botond 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K81
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R83
Szakács Krisztián 1997 Acélvakond Cycling Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K300
Szakonyi Gábor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K131
Szalay Gábor 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R113
Szász Attila 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R228
Szaszkó Dominik 1997 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R188
Szaszkó Norbert 1972 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R187
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K74
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv master 3 férfi K306
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R213
Szemán János 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R155
Szemere Huba 2003 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv U19 férfi K68
Szemere Márton 1976 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv Master 2 férfi K67
Szemler Péter 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R194
Szentgyorgyi Krisztian 1973 Superior MTB Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R181
Szigeti Lilla 1987 Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R41
Szikora Zoltán 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K112
Szlovák Ferenc 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R143
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R21
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 1 férfi K311
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R108
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Szűcs Tamás 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K58
Szűcs Miklós 1992 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R152
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R301
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K301
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv master 3 férfi K36
Talabér Sándor 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R15
Tam Csilla 1972 Trek Team TúraTúra T26
Tamás Antal 2004 Rövid táv Rövid táv U19 férfi R197
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K14
Tatár Antal 1973 Superior MTB Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R148
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K102
Teszár Zsolt 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R22
Tokaji Máté 1999 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K15
Tordai Csaba 1964 Trek Team Közép távKözép táv master 3 férfi K302
Tordai András 1990 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K95
Tóth Gergely 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K49
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R10
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R159
Tóth Gellért 1998 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K25
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec Pedelec férfi E4
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R69
Tóth Lili 1993 Bike4life Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R70
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K113
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R303
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv master 3 férfi K47
Tőzsér Imre 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R214
Tőzsér Ákos 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid táv Rövid táv U17 férfi R68
Trinkl Gáborné 1974 TúraTúra T14
Tulcsik Melinda 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R153
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R315
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R9
Urbán Zsolt 1971 Szingo SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R179
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K134
Vanyek Roland 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K65
Vanyek Zsolt 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K100
Varga Dániel Botond 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú R59
Varga Szabolcs 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R129
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K305
Varga Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Vargha Márió 1992 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R201
Vargyai József 1954 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R195
Vass Norbert 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R191
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K11
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Veith Lukas 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K109
Vida Ákos 2006 Rövid táv Rövid táv U17 férfi R67
Viktor Tóth 1982 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R166
Viktor Mészáros 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R87
Viktor Németh 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K90
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K72
Vock András 2007 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U15 fiú R308
Vock Balazs 1970 Bakony Racing Team Közép távKözép táv master 3 férfi K310
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R218
Völgyi Bence 2003 Rövid táv Rövid táv U19 férfi R178
Vona Gábor Kálmán 1977 Buruczki Training System - BTS SE Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R302
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R127
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv master 3 férfi K50
Zsigmondi Zoltán 1972 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K124
Zsofcsák Péter 1981 Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R145
Zsolt Kubinyi 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R221
Zsolt Kuti 1987 Mecsek Maraton Team SE. Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Zsolt Naszódi 1985 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R190
Zsolt Simon 1973 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R32



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}