XIX. Mátra Maraton TMS - 2021.08.29
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ábrahám Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R61
Andorka Gyula 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K50
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R19
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R5
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R21
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K21
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R47
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K12
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R6
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K38
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K20
Botond Nagy 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R63
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R17
Brogli Attila 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R42
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R23
Czakó Csaba 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Deák Róbert 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R64
Dékány Zsolt Ferenc 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K48
dr. Biczó Balázs 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R11
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R12
Erdős László 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K56
Farkas Dániel Levente 1999 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi K34
Farkas Gergő 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R48
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R27
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K57
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R51
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R18
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R37
György Csépe 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Hatos Henrietta 1992 Közép távKözép táv Felnőtt nő K53
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R24
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Herkules János 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R39
Horvath Zsolt 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R58
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K43
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R30
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K44
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R29
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K6
Kálmán Vida 1980 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R28
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K9
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kiss Bálint 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Kiss István 1976 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K22
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R35
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R33
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K42
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R44
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Kovács Tamás 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K55
Kovács Péter 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Kövecses Roland 1981 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Krisztián Timár 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R38
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R13
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R3
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Mayer Gábor 1982 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R10
Mérai Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R32
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Molnár György 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K32
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K14
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K40
Nyiri András 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K54
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Péter Batári 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R59
Péter Soltész 1987 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H4
Pincze Gábor 1976 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R55
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R53
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R46
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K27
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R54
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K33
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K15
Szabó Ákos 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K16
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K41
Székely Viktor 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Szemere Huba 2003 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv U19 férfi K46
Szemere Márton 1976 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv Master 2 férfi K45
Szentpéteri András 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K29
Szihalmi Zsolt 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R9
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R26
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi R31
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K4
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R49
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K47
Terecskei Vince 2003 PCCC Rövid távRövid táv U19 férfi R25
Tibor Pekarek 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Török Balint 1984 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R56
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R34
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Varga Márk 2007 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R57
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K36
Vida Ákos 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi R60
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R22
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K30



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}