2024.06.17 21:40:01
Crosskovácsi Marathon 2024 /XCMProTour 2./ - 2024.06.15
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ágnes Fazekas-Klie 1979 Crosskovácsi SE Mini távMini táv felnőtt nő M19
Alexandrov Balázs 1986 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R94
Álmos Gergő 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R7
Angeli Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Babics Zita 2012 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Mini távMini táv u13 lány M26
Bacsi Szilárd 1975 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Bacsi Csongor 2006 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv U19 férfi K15
Bakos János 1978 PedelecPedelec férfi
Baksa Tamás 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R90
Balázs Lipka 1975 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K76
Balázs Viktor 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R127
Balogh Ádám 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Balogh Dávid 2005 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R55
Bán Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Bánfai Olivér 2010 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R110
Bánrévi Zsolt 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R75
Barabás János 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Barabás Elsa Réka 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 nő R117
Barabás Olivér János 2011 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R118
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R57
Becsei Kornél 1981 Sevenhills MTB SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Bedő Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R89
Belme Lajos 1968 Sevenhills MTB SC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Benjámin Turmann 2008 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv U17 férfi R87
Berecz Péter 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K6
Berencsi Mátyás 2012 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R111
Béres Mirkó 2010 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R37
Béres Tamás 1976 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi R38
Berkes Mészáros János 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R72
Bokán Samu 2011 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú R23
Bokán Simon 2010 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú R22
Bokán Imre 1978 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi R24
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R2
Borody Bence 1996 Fillari Team Budaörs Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R136
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H4
Branyiczki-Czirják Zsombor 2009 Rövid távRövid táv U17 férfi R112
Branyiczki-Czirják Hanga 2011 Rövid távRövid táv U15 lány R113
Bruchner Regina 2006 GreenZone-ZKSE Közép távKözép táv U19 nő K51
Bukovina Zsolt 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K56
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Burdohán Péter 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R79
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H17
Csaba Fenyvesi 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U17 férfi R121
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K65
Cseh Veronika 1970 Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid távRövid táv Master 3 nő R147
Csernyik László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R73
Csizmazia Bence 2004 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt férfi K83
Csizmazia János 1973 PedelecPedelec férfi
Csordás Ákos 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R95
Cymanek Lévi 2009 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R80
Czakó Csaba 1974 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R10
Czenki Tamás 1981 GreenZone-ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Czifra Nándor 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R77
Czitkovics Kristóf 2007 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U19 férfi R25
Darányi Bence 1995 KTM Team Hungary Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H6
Deák Dániel 1989 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R49
Demeter Janka Csenge 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R137
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R33
Déri Miklós László 1957 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R27
Dervalics Gábor 1977 GreenZone-ZKSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H16
Dobozi András 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R76
Dombauer Péter 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R40
Dr. Bohus László 1977 PedelecPedelec férfi
Dr. Kolonics Gyula 1970 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 3 férfi R106
Dr Sutákné Antal Emese 1980 Crosskovácsi SE Mini távMini táv felnőtt nő M14
Dr. Szelényi Tamás Péter 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Dr. Timár Zsolt 1986 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H14
Egei Tamás 1963 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K64
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K17
Egri Illés 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R81
Endrédi Máté 2005 GreenZone-ZKSE Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H27
Entz Gellért 2011 Rövid távRövid táv U15 fiú R126
Entz László 1981 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C7
Erdélyi Béni 2011 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R17
Eszinger Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R39
Fazekas Huba 2013 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú M15
Fazekas Àdàm 2010 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R82
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K38
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H55
Fejes Gábor 1989 Green Riders Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H21
Fésüs Tamás 1973 DSI Cycling Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R69
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K46
Földesi Csaba 2007 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi K45
Földi Bence 1993 Bike Zone Gödöllő SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H12
Fuhl Melinda 1981 Rövid távRövid táv Master 2 nő R67
Füleki Imre 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi K70
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi K47
Gábor Nagy 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Gáspár András 1975 GESU Bikewear Cycling Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R35
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K66
Gere Roland 2008 Gerecse mtb Team Rövid távRövid táv U17 férfi R138
Gerely Attila 2002 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H10
Gergácz Péter 1986 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi R139
Gersényi Ármin 2009 Mini távMini táv u17 férfi M8
Gersényi István 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R61
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R128
Giriti ÁGI 1966 PedelecPedelec nő
Glories Philippe 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R70
Golda Miklós 2012 Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u13 fiú M32
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R96
Grébel Szabolcs 1994 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R108
Greman Szonja 2005 Cube-Csömör Közép távKözép táv Felnőtt nő K90
Grillmayer Gábor 1977 PedelecPedelec férfi
Gubcsó László 1979 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C3
Gudella Ádám 2007 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv U19 férfi K58
Gulyas Nadin 2016 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u9 lány M17
Gulyas Noel 2014 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u11 fiú M16
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K1
Haindrich Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Hámori Koppány 2011 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 fiú R122
Haszonics Balázs 1983 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C11
Havas Izabella 2015 Ferencvárosi Torna Club Mini távMini táv u11 lány M35
Hebők Attila 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K9
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi R129
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R12
Hegedűs Krisztián 2007 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi R11
Hegedűs István 1982 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C4
Heizler Zsolt 1985 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 1 férfi K59
Héja Richárd 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Herter Gábor 1984 Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Hetényi Anita Vanda 1984 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 nő R130
Hidas Gergely 1972 PCCC Közép távKözép táv Master 3 férfi K43
Horváth Attila Vilmos 1982 Cube-Csömör CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C9
Horváth Sándor 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi K42
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R146
Horváth Álmos 2015 Cube-Csömör Mini távMini táv u11 fiú M36
Horváth Zsolt 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi K31
Horváth Ádám 1995 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K35
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R1
Horváth Gábor 1988 Mini távMini táv felnőtt férfi M28
Huba Eors 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R60
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 1 férfi K67
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K71
Illés Bence 2010 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 fiú R125
Imre Dániel Tamás 2010 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u15 fiú M9
István Bartl 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R54
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K30
Jacsó István 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R97
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R119
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K72
Jóny Millie Sophie 2016 Superior MTB Team Mini távMini táv u9 lány M31
Jóny Maximilian 2013 Superior MTB Team Mini távMini táv u13 fiú M30
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H13
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R28
Kálmán Dániel Ákos 2007 Közép távKözép táv U19 férfi K96
Kálmán Attila 1994 PedelecPedelec férfi
Káplár Ferenc 1968 Sevenhills MTB SC PedelecPedelec férfi
Kapott Szonja 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R91
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R19
Kardos Csongor 2007 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi K91
Kardos Máté 2006 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R140
Kasza Orsolya 1983 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C5
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K20
Kazi György 1968 PedelecPedelec férfi
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K48
Kimmel Márton 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R141
Király Katalin 1978 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 nő K77
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K69
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K16
Kiss Vince Daniel 2006 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv U19 férfi K60
Kiss András 1975 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R99
Kiss Tibor 1973 Közép távKözép táv Master 3 férfi K44
Kiss Nikoletta Bettina 2008 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv U17 nő R98
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kiszely Ákos 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K73
KLIE ZOLTÁN 1952 Mazsola KSE Mini távMini táv felnőtt férfi M39
Kocsis-Hollai Eszter Glória 1995 Mini távMini táv felnőtt nő M11
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R52
Kőhalmi Attila 1980 Superior MTB Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Kolonics Gyula 2010 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú R107
Kőmíves Károly Zsolt 1980 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K22
Konkoly András 1969 PedelecPedelec férfi
Konta Balázs 1974 Mini távMini táv felnőtt férfi M3
Konta Milán 2013 Gerecse mtb Team CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C1
Konta Mira 2008 Mini távMini táv u17 nő M2
Konta Kornél 2011 Mini távMini táv u15 fiú M1
Korondi Balázs 2009 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv U17 férfi R131
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H3
Kovács Kende 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R144
Kovács Benedek 2006 Rövid távRövid táv U19 férfi R142
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K74
Kovács Gergely 1975 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K2
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Kovács Andor 1983 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C6
Kövesi András 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R65
Kozák Vid Zsombor 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R120
Kozár László 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Kródi Balázs 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R88
Kronberger Olivér 1980 Gerecse mtb Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R43
Kukai Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Kutasi Anita 1991 Rövid távRövid táv Master 1 nő R71
Laczkó-Nagy László 1965 Happy Bike SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R48
Lakos József 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
László Zsirai 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi K50
Légár Balázs 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi K68
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 4 férfi R63
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R4
Liszicsán Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R100
Litauszki Tibor 1996 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R14
Logemann Alexander Gergely Bart 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R83
Lukács Dávid 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K37
Madarász Bogdán 2010 Mini távMini táv u15 fiú M10
Major Péter 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Majoros Kinga 1990 Bringabanda SC Mini távMini táv felnőtt nő M37
Majtényi Dalma 2011 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 lány R84
Malucán Sándor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K25
Matics Gyula 1975 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Matics Vince 2012 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R15
Matthew Wright 1978 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H28
Megyesi Péter 2014 Mini távMini táv u11 fiú M29
Mészáros László 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K41
Miczkó János 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Mirkóczki Áron 2015 Natix SE Mini távMini táv u11 fiú M22
Mirkóczki Máté 2015 Natix SE Mini távMini táv u11 fiú M23
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K79
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Murányi Miklós 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Nagy István Zoltán 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K3
Nagy Botond 2015 Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u11 fiú M27
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Nagy Gergely Zoárd 2015 Mini távMini táv u11 fiú M20
Nagy Livia 1986 Mini távMini táv felnőtt nő M12
Nagy Ádám 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R101
Nagy Dániel 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H8
Nagy Gergő 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R102
Nothof Gábor 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R68
Novák Zoltán 1974 VESC Cycling Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K89
Nyiri Bence 2011 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú R92
Nyíri Sándor 1979 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi R93
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R30
Oravecz Lora 2004 PCCC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R115
Orbán Rebeka 2010 Delta MTB Sopron Mini távMini táv u15 lány M34
Orbán Márk 2014 Delta MTB Sopron Mini távMini táv u11 fiú M33
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H7
Pap Zsolt 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K82
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K40
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Pásztor László 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Pelikán Bendegúz 2010 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R85
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R31
Péter Barna 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R132
Péter Mirkóczki 1984 Mini távMini táv felnőtt férfi M24
Petró Szabolcs 2006 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi K92
Pintér Ferenc 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K27
Porpáczy József 1962 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R26
Posza Sándor 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R124
Posza Ádám Zorán 2006 Rövid távRövid táv U19 férfi R123
Pralovszki Melinda 1981 Crosskovácsi SE Mini távMini táv felnőtt nő M18
Pribenszky Gábor 2012 Slider Sportegyesület Mini távMini táv u13 fiú M5
Pribenszky Dániel 2013 Slider Sportegyesület Mini távMini táv u13 fiú M6
Pribenszky Gergely 2011 Slider Sportegyesület Mini távMini táv u15 fiú M4
Pribenszky Dorottya 2015 Mini távMini táv u11 lány M7
Pribenszky Gellért 2009 Slider Sportegyesület Rövid távRövid táv U17 férfi R59
Rajcsányi Máté 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R47
Rajncsák Dávid 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Rákos Róbert 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R143
Répási Bálint János 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R78
Rozgics Zoltán 1991 Úttárs Sportegyesület CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C8
Sághy Zoltán 1980 Zengő Se Rövid távRövid táv Master 2 férfi R109
Samu Dániel 1997 PedelecPedelec férfi
Sashalmi Richárd 1996 Acélvakond Cycling Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K84
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R66
simiakis stellios 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K54
simiakis axel christopher 2002 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K53
Sitku Balázs 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K62
Smolcz Zsombor 2007 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U19 férfi R103
Sólyom Krisztina 1976 Közép távKözép táv Master 2 nő K4
Sólyom László 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K55
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K63
Spetter Bram 1982 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H1
Süle Róbert 1990 Delta MTB Sopron Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H18
Suták Péter 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R86
Sylvester Balázs 2000 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H24
Szabó Balázs 1975 Acélvakond Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K80
Szabó Zénó 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R133
Szabó Tóbiás 2002 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R64
Szabó Botond 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R135
Szajkó Gábor 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Szalay Péter 1981 Bike Zone Gödöllő SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H22
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K81
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H25
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt nő K21
Szekeres Balázs 2008 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U17 férfi R104
Szendrői Simon 2017 Mini távMini táv u9 fiú M13
Szentes Gábor 2012 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Mini távMini táv u13 fiú M25
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R18
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R41
Tafferner Bálint 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R56
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R58
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tatár Fülöp 2003 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R46
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R29
Terjék Péter 1983 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C10
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R74
Török Ágoston 2011 Mini távMini táv u15 fiú M38
Tóth Gergő 1994 PedelecPedelec férfi
Tóth Árpád 1959 PedelecPedelec férfi
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary PedelecPedelec férfi
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R13
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi K57
Tulcsik Melinda 1988 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R134
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Várallyai László 1976 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H20
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R42
Varga Márk 2007 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi K93
Varga Dániel 1974 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C2
Varga Ádám 1988 Bringabanda SC PedelecPedelec férfi
Vas Péter 1971 Iron Bike Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Vastag Dávid 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K19
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K12
Vida Peter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Vincze Dávid 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K86
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H19
Vock András 2007 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi K95
Vock Mátyás 1998 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H26
Vock Balazs 1970 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 3 férfi K94
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K87
Vörös Gergely 2003 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R44
Wilfing Zoltán 1974 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 3 férfi K75
Zámbó Mihály 2007 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U19 férfi R105
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K5
Zsalutkó Dávid 1995 PedelecPedelec férfi
Zsebe Balázs 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Zsidai Lilla 2004 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt nő K88
Zsirai Zsombor 2006 Mini távMini táv felnőtt férfi M21
Zsobrák-Boros László 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R145
Zsolt Naszódi 1985 Sevenhills MTB SC PedelecPedelec férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2024

{Adatvédelmi tájékoztató}