X. Bakonyerdő Maraton 2021 - 2021.08.07
NévSzül. évEgyesületKategória
161281404614227 161281404614227 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Ákos Németh 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Andreyev Kostyantyn 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bányai Márton 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Béres Bence 1996 ZKSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi
Böröczky Péter 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Hidi Róbert 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Hoffer Bence 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Holdinger Ádám 2005 Bakony Racing Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Horváth Kristóf 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
István Hordós 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Ivók Gergely 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
KRISZTINA BARTALIS 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mező Sándor 1970 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Nadal Josep 1993 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Oláh Levente 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Poór Brigitta 1989 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sóvári Gergely 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Szabo Robert 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}