Crosskovácsi Marathon 2021-TMS - 2021.06.12
NévSzül. évEgyesületKategória
161281404614227 161281404614227 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Bánhelyi Gábor 1978 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Blaskovits István 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi
Bognár János 1967 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U19 nő
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Csákai Bence 2003 PCCC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Cseh Veronika 1980 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Csoma Anita 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
dr Lovas András 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Fancsalszki István 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi
Jánosi Richárd 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Kiszely Ákos 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Konkoly András 1969 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
KRISZTINA BARTALIS 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Landi Zoltán 1978 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Makovsky Mihály 2000 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Maszlag Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pataky Kitti 1985 Bringabanda SC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sályi Ferenc 1968 ProSport Team Košice CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Sebők Péter 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szemere Huba 2003 Közép távKözép táv U19 férfi
Szentgyorgyi Krisztian 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tóth Tibor 1988 evosoft Mini táv
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Zsivity Zorán 1986 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}