VI. Sefag Kellys Zselic Maraton - 2021.08.15
NévSzül. évEgyesületKategória
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú
Árvay Dénes 1981 Bike Zone Gödöllő SE Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi
Bacsi Szilárd 1975 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bacsi Csongor 2006 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U17 férfi
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép távKözép táv Master 2 férfi
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Esküdt Roland 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Farkas Ferenc 1980 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Földi Bence 1993 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Gábor Szabó 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gór Szabolcs 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kiss István 1976 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú
KRISZTINA BARTALIS 1978 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
László Zsobrák-Boros 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U17 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mező Sándor 1970 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Molnár László 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Nagy Nikolett 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Oroszlánné Böszörményi Katalin Berta 1983 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Pintér Zsolt 2006 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi
Puskás Rodrigo 1974 Kancellária SE E-bike Kellys KupaE-bike férfi
Raffai Pál 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Székely Benedek 2000 Fillari Team Budaörs Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Felnőtt férfi
Szentgyorgyi Krisztian 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szűcs Miklós 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Vass István 1987 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Zsolt Kőmíves 1980 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}