VI. Balaton Mountainbike Maraton - TMS - 2021.06.19
NévSzül. évEgyesületKategória
Andreyev Kostyantyn 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Beck András 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Bogádi György 1957 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Böröczky Péter 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Böröczky-Boros Anetta 1995 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő
Borsi Tamás 1984 Ózdi KE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Csiznier Nikolett 2000 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Csoma Anita 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő
Csömör József 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Dabronaki Zsolt 1976 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Darányi Bence 1995 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Ďurčov Milan 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Ďurčová Monika 1966 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Fehér Tamás 1970 Pedelec Pedelec férfi
Földi Bence 1993 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Gábor Nagy 1985 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Gábriel Ádám 2002 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Háden Tamás 1979 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Kristóf 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Attila 1971 ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Horváth Márk 1995 ZEKE Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi
Hugyi Zoltán 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi
Izbéki Bálint 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Jánosi Richárd 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Kalla Brigitta 1974 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 nő
Kiss István 1976 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kollár László 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
KRISZTINA BARTALIS 1978 ROPRINT Racing Team Rövid táv Rövid táv Master 2 nő
Kutasi Norbert 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid táv Rövid táv U17 férfi
Maszlag Péter 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Mészáros Péter 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Mogony Zsolt 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár Péter 1992 Ózdi KE Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi
Mrkva Tamás 1985 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Poór Roland 1987 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Rágyanszki György 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Raji Ferenc 1975 team3K Közép távKözép táv Master 2 férfi
Répási Roland 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Révész Attila 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Sályi Ferenc 1968 ProSport Team Košice Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Sebestyén Péter 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tamás Zsolt 1969 Közép távKözép táv master 3 férfi
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Würtz Tamás 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi
Zempléni Gábor 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}