XXI. Bükk Maraton-TMS - 2021.08.01
NévSzül. évEgyesületKategória
Andreyev Kostyantyn 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Beck András 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Bezzeg László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Bóta Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Csoma Anita 1978 Mini távMini táv össze. felnőtt nő
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép távKözép táv Master 2 férfi
Ďurčov Milan 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Ďurčová Monika 1966 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő
Garabás Gizella 1973 Mini távMini táv össze. felnőtt nő
Gortva László 1968 Jbike Team Mini távMini táv master 3 férfi
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Honti Péter 1985 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kiss Ica 1989 Mini távMini táv össze. felnőtt nő
Konkoly András 1969 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Landi Zoltán 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lassu Bence 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Maszlag Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Molnár Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Motován Ádám 2006 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U17 férfi
Motován Dóra 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 lány
Motován Miklós 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mura István 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nagy Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Olajos Attila 1976 FRO Racing Pedelec 501+WhPedelec férfi+
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pap Gyula 1957 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Péter Máté 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Poór Brigitta 1989 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Raffai Pál 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sályi Ferenc 1968 ProSport Team Košice Mini távMini táv master 3 férfi
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Simon László 1984 Pedelec 501+WhPedelec férfi+
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Szalmási Ágnes 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szekely Peter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Szűcs Miklós 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Takács Peter 1966 Pedelec 501+WhPedelec férfi+
Takács Levente 2002 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Ungor Gergő 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Vass István 1987 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Zsidai Lilla 2004 Rövid távRövid táv U19 nő



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}