XIX. Mátra Maraton TMS - 2021.08.29
NévSzül. évEgyesületKategória
Almádi László 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U19 nő
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Csoma Anita 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Czakó Csaba 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Jánosi Richárd 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kukk László 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Landi Zoltán 1978 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Maszlag Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mészáros Norbert 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Poór Brigitta 1989 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}