RESTART - MTB XCO UCI C3 - 2021.07.04
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Gabriella 2009 ZKSE XCOU13 lány
Ádám Szabolcs 2006 ZKSE XCOU17 férfi
András Kornél Krisztián 2014 Superior MTB Team XCOU9 fiú
András Péter Patrik 2013 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU15 fiú
Bakos Dominik Isua 2011 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Baluka Balázs 1978 Trek Team XCOMaster 2 férfi
Bánfai Olivér 2010 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Barabás Elsa Réka 2009 Superior MTB Team XCOU13 lány
Barabás Olivér János 2011 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Baróci Palkó 2011 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Berencsi Benedek 2008 Speed-Way Team XCOU15 fiú
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team XCOMaster 2 férfi
Bökönyi Huba Árpád 2013 Delta MTB Sopron XCOU9 fiú
Bokros Csenge 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 nő
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Bruchner Regina 2006 ZKSE XCOU17 nő
Bruchner Máté 2011 ZKSE XCOU11 fiú
Bungyis Panna 2006 Cube-Csömör XCOU17 nő
Búr Zsolt 1981 Vialand Racing Team XCOMaster 2 férfi
Burgermeister Oliver 2010 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Burgermeister Bence 2012 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör XCOMaster 1 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE XCOMaster 2 férfi
Csákai Bence 2003 PCCC XCOU19 Férfi
Cseh Veronika 1980 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOMaster nő
Cser Gábor 1982 SVS Pro Team XCOMaster 1 férfi
Csorba Zalán 2008 Kis-Galya KSE XCOU15 fiú
Csuja Bálint 2003 Superior MTB Team XCOU19 Férfi
Csuka Zsombor 2011 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Czenki Tamás 1981 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Demeter Vencel 2011 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOMaster 1 férfi
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team XCOU15 fiú
Endrédi Máté 2005 ZKSE XCOU17 férfi
Fazekas Àdàm 2010 Crosskovácsi SE XCOU13 fiú
Feldhoffer Bálint 2005 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Feledy Bence 2009 Kis-Galya KSE XCOU13 fiú
Forgács Patrik 2008 ZKSE XCOU15 fiú
Gál Milán 2007 Kőbánya Cycling Team XCOU15 fiú
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE XCOElit férfi
Gergely Koppány Máté 2006 Iron Bike Team XCOU17 férfi
Gubancsik Péter 1981 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Hámori Koppány 2011 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Hegedűs Heléna 2010 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU13 lány
Honti Ágoston Viktor 2014 Delta MTB Sopron XCOU9 fiú
Honti Tamás Attila 2012 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Horváth Áron Mihály 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
Horváth Bálint 2011 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Horváth Ármin 2013 ZKSE XCOU9 fiú
Illés Bence 2010 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Iván Borisz 2006 ZKSE XCOU17 férfi
Jándli Kira Korina 2011 ZKSE XCOU11 lány
Jánosi Ákos 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Jóny Maximilian 2013 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Jóny Millie Sophie 2016 Superior MTB Team XCOU9 lány
Káldi Tamás 1975 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Kálmán Dániel Ákos 2007 ZKSE XCOU15 fiú
Kálmán Luca 2009 ZKSE XCOU13 lány
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE XCOMaster 3 férfi
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team XCOU13 lány
Kiss Kata 2002 Acélvakond Cycling Team XCOElit nő
Kiss Vince Daniel 2006 Bike Zone Gödöllő SE XCOU17 férfi
Kiss Nikoletta Bettina 2008 Bike Zone Gödöllő SE XCOU15 lány
Kiss István 2007 Bike Zone Gödöllő SE XCOU15 fiú
Kiss Ádám 2005 Acélvakond Cycling Team XCOU17 férfi
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team XCOMaster 2 férfi
KOVÁCS ATTILA 1979 Bike Zone Gödöllő SE XCOMaster 2 férfi
KOVÁCS Jr. Béla 2011 Kontent-DKSI XCOU11 fiú
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU15 fiú
Kreácsik Miklós 1967 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOMaster 3 férfi
Kultsár Lőrinc 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Kurucz Koppány 2013 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU9 fiú
Laczkó Olivér 2010 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Lakatos Péter 1968 Delta MTB Sopron XCOMaster 3 férfi
Leányvári Áron 2008 DVTK Cycling Team XCOU15 fiú
Leányvári Sára 2004 DVTK Cycling Team XCOU19 nő
Leányvári Benjámin 2010 DVTK Cycling Team XCOU13 fiú
Lónyai Levente 2004 Kis-Galya KSE XCOU19 Férfi
Lónyai Balázs 2010 Kis-Galya KSE XCOU13 fiú
Lovász Máté 2010 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Magyar Bendegúz 2006 Kis-Galya KSE XCOU17 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCOU17 férfi
Magyar Botond 2008 Kis-Galya KSE XCOU15 fiú
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team XCOU17 férfi
Mármarosi Mánuel 2012 Szekszárdi Szabadidős KE XCOU11 fiú
Mármarosi Adrián 2014 Szekszárdi Szabadidős KE XCOU9 fiú
Mármarosi Alexa Ildikó 2009 Szekszárdi Szabadidős KE XCOU13 lány
Mármarosi Marcell 2010 Szekszárdi Szabadidős KE XCOU13 fiú
Martonics Armand 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Mindszenti Ákos 2004 DVTK Cycling Team XCOU19 Férfi
MINDSZENTI ÁRON 2009 DVTK Cycling Team XCOU13 fiú
Miseta Levente 2010 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Molnár Ágoston 2010 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Monostori Noel 2005 BringAjka KSE XCOU17 férfi
Móri Márton 2009 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Nagy Lél Bátor 2009 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Nemes Zsigmond Lőrinc 2014 ZKSE XCOU9 fiú
Nemes Ferdinánd Tibor 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör XCOMaster 3 férfi
Olcsvári Bulcsú 2013 ROAD Kse XCOU9 fiú
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCOU15 fiú
Oravecz Lora 2004 PCCC XCOU19 nő
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team XCOU17 férfi
Páli Botond 2014 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa XCOU9 fiú
Papp Dávid 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Perger Marcell 2008 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Péterffy Róza 2013 ZKSE XCOU9 lány
Petró Szabolcs 2006 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Rabi Kristóf 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Rákosa Bence 2005 ZKSE XCOU17 férfi
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU15 fiú
Salga Ákos 1982 Trek Team XCOMaster 1 férfi
Sándor Zalán 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
Schmidt Gergely 1987 FRO Racing XCOMaster 1 férfi
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team XCOU15 fiú
Simon Márk 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Sipos Borisz Ali 2012 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Stojanovska Dalija 2010 Kőbánya Cycling Team XCOU13 lány
Stolczenberger Zalán 2011 Kis-Galya KSE XCOU11 fiú
Storcz-Nagy Vince 2015 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Storcz-Nagy Réka 2013 Superior MTB Team XCOU9 lány
Süle Róbert 1990 Delta MTB Sopron XCOMaster 1 férfi
Szabó Léna 2007 ZKSE XCOU15 lány
Szajvolt Bendegúz 2008 Superior Team Sopron XCOU15 fiú
Szakács Bertalan 2014 ZKSE XCOU9 fiú
Szalay Boldizsár 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Szávai Petra 2008 Bike Zone Gödöllő SE XCOU15 lány
Székely Benedek 2000 Fillari Team Budaörs XCOElit férfi
Szigyarto Roland 2010 NoMad Merida CST XCOU13 fiú
Szilasi Dániel 2011 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Szőke Balázs 2002 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOElit férfi
Szücs Borbála 2009 ZKSE XCOU13 lány
Szücs Júlia 2007 ZKSE XCOU15 lány
Takács Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU15 fiú
Takács Zsombor 2006 Superior MTB Team XCOU17 férfi
Takács-Valent Márk 2004 Cube-Csömör XCOU19 Férfi
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team XCOU19 Férfi
Terecskei Vince 2003 PCCC XCOU19 Férfi
Timár Péter 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Tóth Márkó 2005 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Tóth Réka 2006 Kis-Galya KSE XCOU17 nő
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCOU15 fiú
Tóth-Almási Borbála 2004 Four ES International Project XCOU19 nő
Tőzsér Ákos 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU17 férfi
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU15 fiú
Urbán Vilmos 2011 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Varga Csanád Lehel 2010 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU13 fiú
Varga Sándor 1985 ZKSE XCOMaster 1 férfi
Végső Bence 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Vock András 2007 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Vock Mátyás 1998 Cube-Csömör XCOELIT Férfi
Vock Balazs 1970 Bakony Racing Team XCOMaster 3 férfi
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Vona GáborKálmán 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Zsembery Boldizsár 2007 Superior MTB Team XCOU15 fiú



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}