Crosskovácsi Marathon 2022 - 2022.06.11
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Nyilassy 1984 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Blazsó Márton 1980 Imperátor-PTE-PEAC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Cseh Tamas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Cseh Veronika 1980 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Master 2 nő
Dániel Tóth 1989 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Dolezsar Roland 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Ďurčová Monika 1966 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Győrfy Csaba 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Herbert Dávid 2014 Mini távMini táv u9 fiú
Hidas Gergely 1972 PCCC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Hoffer Bence 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Holéczy Tibor 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi
Imre Zsófia 1970 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 nő
Ivánka Gábor 1976 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kovács Tamás 1974 Merida Maraton Team-CST CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Kristóf Szatmári 1996 Slider Sportegyesület Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
László Zsirai 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár Bálint 1974 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Molnár Péter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pál Zsolt 1968 Biondo Bike Közép távKözép táv Master 3 férfi
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Reisz Soma 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
schmidel regina 1999 Cube-Csömör Közép távKözép táv Felnőtt nő
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tamási Bulcsú Tonuzóba 2005 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U19 férfi
Tóth Olivér 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú
Vas Péter 1971 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 3 férfi
Veres Péter 1977 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Zsidai Lilla 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 nő



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}