XXII. Bükk Maraton - 2022.08.07
NévSzül. évEgyesületKategória
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Blazsó Márton 1980 Imperátor-PTE-PEAC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Cseh Tamas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csorba János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Deák Ferenc 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Deák Zsombor 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Giriti ÁGI 1966 Pedelec 501+WhPedelec nő+
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Hevesi Kata 1967 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi
Jáger József 1984 Pedelec 501+WhPedelec férfi+
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Konkoly András 1969 Pedelec 501+WhPedelec férfi+
Korpa István 2005 DVTK Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kovács Bálint 2004 Közép távKözép táv U19 férfi
Kovács János 1981 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Máté Szakács 2005 Közép távKözép táv U19 férfi
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pál Zsolt 1968 Biondo Bike Közép távKözép táv Master 3 férfi
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Salgóvári István 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Sipos Dávid 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Smemekis Dimitus 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sram Gábor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Szentpéteri Gábor 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Szikora Zoltán 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő
Tassy Norbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Ungor Péter 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vas Péter 1971 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 3 férfi
vermes áron 2007 Imperátor-PTE-PEAC Rövid távRövid táv U17 férfi
vermes csaba 1972 Imperátor-PTE-PEAC Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Wolford Zoltán 1999 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Zsidai Lilla 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 nő



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}