Crosskovácsi Marathon 2022 - 2022.06.11
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Pedelec 0-504WhPedelec férfi
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U19 nő
Baumann Viola 1986 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Bedő Péter 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Bram Spetter 1982 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Dr. Szelényi Tamás Péter 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fehér Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Jónás Péter 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Kazi György 1968 Pedelec 0-504WhPedelec férfi
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kóka Antal 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi
krisztina Gàbor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Markos Dániel 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Molnar Janos 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nickelsz Kristóf 2007 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Polyik Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Róbert Pásztor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szabó Gábor 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szvercsek Zsolt 1967 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Török-Ujfalussy Zsuzsanna 1985 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Tóth Balázs 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}