XXII. Bükk Maraton - 2022.08.07
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Asztalos Bence 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K55
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Baisch Thomas 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R43
Balázs Edina 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R77
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Pedelec 0-500WhPedelec férfi E1
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U19 nő R9
Baranyi Attila 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R55
Bartha Gábor 1986 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K63
Bece-Tar Hunor 2013 Mini távMini táv u13 fiú M12
Becze Attila 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Bede Kinga 1982 Pedelec 501+WhPedelec nő+ E55
Bege Tamás 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K30
Bege-Puskás Lívia 1998 Közép távKözép táv Felnőtt nő K29
Belme Lajos 1968 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R35
Béni-Baisch Márta 1972 Közép távKözép táv Master 3 nő K22
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R11
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R14
Bereczky Dalma 2011 Mini távMini táv u13 lány M6
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R10
Böcsödi Károly 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Boda Péter Kristóf 1991 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H10
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R42
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Cseh Gábor 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R54
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R47
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi K9
Csomós Imre 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K50
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Debreceni Béla 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R71
Dékány Zsolt Ferenc 1977 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R67
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K32
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K31
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R56
dr. Kelemen István 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R57
Fancsalszki István 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Farkas Péter 1994 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H5
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Fehér Gergő 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R23
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 2 nő R6
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R48
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K3
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H53
FEJES VIKTOR 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K17
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Fodor István 1984 NAGY SE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M4
Fodor Tamas 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Fukker Norbert 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K62
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R19
Gábor Nagy 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Gál Tamás 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R84
Gál Tamás 1966 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R46
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K23
Girus Miklós 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Gór Szabolcs 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R52
Gubcsó László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R86
Gyenes Gábor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R59
Haindrich Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R82
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R24
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K54
Hetyei Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R50
Honti Károly 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Horváth Kristóf 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K60
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K13
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R27
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R69
Imre Adamek 1979 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E53
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K51
Jäger József 1972 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E52
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K15
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R33
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Kakuk Csenge 2010 Mini távMini táv u13 lány M7
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R73
Kaszás Iván 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K57
Kathi Gábor 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R72
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K38
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E2
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H6
Kenyó Endre 1974 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M9
Kenyóné Süli Melinda 1976 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M8
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K61
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K11
Kiss Csongor 2010 Mini távMini táv u13 fiú M5
Kiss Bálint 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Kiss László 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Kiss-Kulcsár Zsuzsanna 2009 Rövid távRövid táv U15 lány R16
Kiss-Kulcsár Marietta 2011 Mini távMini táv u13 lány M2
Kocsi Viktor 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R5
Kocsi Sándor Nagykáta SE 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R44
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R38
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Közép távKözép táv Master 3 férfi K25
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K44
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K14
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Kőszegi Krisz 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R74
Kovács Ádám 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R79
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K43
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H8
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K45
Krisztián Kovács 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R7
krisztina Gàbor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő R8
Kulcsár Katalin 1972 Mini távMini táv master 3 nő M3
Kulcsár Péter 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R58
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R2
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R61
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R22
Makai András 1978 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E51
Maróti Katalin 1982 Rövid távRövid táv Master 2 nő R18
Matiny Ákos 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R81
Matus Tamás 1982 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M11
Mayer Gábor 1982 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R64
Mérai Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R85
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Molnar Janos 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Molnár Tamás 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R76
Molnár János Levente 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R37
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K46
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R12
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R49
Norbert Aknay 1976 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E56
Ombodi Gabriella 1976 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M10
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K47
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K34
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R20
Puskás Ferenc Lajos 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Puskás Gergő 2005 Rövid távRövid táv U19 férfi R62
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R45
Rapp Gábor 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H11
Ringert Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Róbert Pásztor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R31
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K48
Sándor Dvorák 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R63
Sashalmi Richárd 1996 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi K56
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K35
Simon László 1984 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E54
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Spang Ottó 1961 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R78
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R39
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Szabó Zsolt sándor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K21
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R65
Szentpéteri András 1996 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi K64
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Szmilkó Tamás 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R28
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R87
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R66
Tarján Richárd 2007 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R17
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K58
Törőcsik Péter Bálint 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R70
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K52
Tóth-Lovász Gergely 2001 Dr. Bátorfi-Agria KTK Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R80
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R30
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K12
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K27
Zsolt Fazakas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R83



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}